rss
PatRESS News

Zpět

Adam Lacko dostal výjimečný dárek

21. února 2012

Praha – Výjimečný dárek dostal pilot severočeské truckracingové stáje MKR Technology Adam Lacko. Velká fanynka motorsportu Šárka Pechočová se svojí dcerou, mladou výtvarnicí Annou, mu za jeho loňské úspěchy, celkovou třetí příčku mistrovství Evropy závodních tahačů, připravily povedený kreslený dvojportrét.
            „Anička moc pěkně maluje a kreslí, tak jsem jí řekla, jestli by Adamu Lackovi nemohla nakreslit portrét. Za jeho fantastickou sezónu v tahačích jsme mu tím chtěly udělat radost,“ vysvětlila Šárka Pechočová z Příbrami, která je velkou fanynkou trojice krotitelů silných aut – zesnulé legendy F1 Gillese Villeneuvea, Tomáše Engeho a právě Adama Lacka.
            Mladou výtvarnici pro kresbu portrétu inspiroval snímek vítězného Lacka z ruského Smolensku fotografa Martina Straky, který toto setkání také pomohl zorganizovat. Obě dámy se s Adamem Lackem a spolumajitelkou stáje MKR Technology Klárou Kress a manažerem Karlem Neffem setkaly v pražském hotelu Ambassador. „Obrázek se moc povedl, děvčata mi udělala velkou radost. Z dálky vypadá jako černobílá fotka a už teď pro něj mám místo. Pověsím ho do své pražské pracovny,“ měl z dárku radost Adam Lacko.
            Při setkání a milém předání zbyl také čas na diskuzi o týmu MKR a světu truckracingu. „Bylo to moc příjemné povídání. Za přízeň fanoušků jsme všichni v týmu vděčni. Šárka s Aničkou byly moc fajn a budeme se těšit, když se potkáme přímo na závodech,“ byli za jedno zástupci MKR Technology Klára Kress s Karlem Neffem.


tagy: MKR Technology, Lacko, truckracing, portrét
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Nikolajev získal dakarský zlatý hattrick

Van Kasterena zastavily technické potíže

Van Kasteren zajel životní výsledek

Zrádné duny v 7. etapě věznily posádky“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz