rss
PatRESS News

Zpět

Blízký Red Bull Ring láká fanoušky motorsportu

3. července 2013

Tahače o víkendu zaduní na Red Bull Ringu v Rakousku.
Židovice/Spielberg - Jedna z nejbližších zastávek evropského šampionátu závodních tahačů je tu. Už tento víkend se trucky představí na rakouském Red Bull Ringu a radost z toho mohou mít především příznivci severočeské stáje MKR Technology. Na okruh, z dřívějška známý jako A1 Ring, je to zhruba pět set kilometrů, což je po české zastávce v Mostě letošní druhá nejkratší cesta na závodiště.
            "Měl jsem velkou radost, když jsem se během příprav na sezónu dozvěděl, že v závodním kalendáři bude nově zařazený právě Red Bull Ring. Je to moc pěkný okruh, který je hodně blízko, což je nejen strašně pohodlné, ale je to také velká výhoda. Poprvé tak na závodiště za mnou letos bude moci přijet i má žena se synem. Bude to příjemná podpora," netajil své nadšení pilot MKR Technology Adam Lacko.
            Okruh, na kterém kroužily "efjedničky", je čtvrtou zastávkou letošního šampionátu tahačů. Jelikož jde o nově zařazený závodní víkend, připravili pořadatelé také pestrý program, aby se před fanoušky truckracingu předvedli v nejlepším světle. Nudit se nebudou ani děti a ani dospělí. Cílové městečko Spielberg bei Knittelfeld, kde se Red Bull Ring nachází, tak může být nejen pro milovníky motorsportu příjemným námětem na víkendový výlet. "Přímo v paddocku blízko našeho zázemí pak budeme mít vůbec poprvé rozbalený stánek s týmovými suvenýry nebo oblečením," připomněl manažer stáje MKR Technology Karel Neffe.


tagy: MKR Technology, truckracing, tahače, Lacko, Red Bull Ring, Neffe,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

V cíli Dakaru jsou poprvé všechny kamiony od MKR Technology

Kvartet severočeských renaultů míří do poslední etapy

Ve zkrácené etapě Huzink těsně pod pódiem

Do 9. etapy vyjely všechny kamiony, hybrid dojel 5.“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz