rss
PatRESS News

Zpět

Cyklisté Kadlec a Bárta půjdou módní přehlídku

1. prosince 2012

Módní show Lamark Night v Hradci Králové
Hradec Králové - To se jen tak nevidí! Modelky a profesionální cyklisté se spolu projdou společně na jednom molu. Že se misska převlékne do cyklistického úboru tak netradiční sice není, ale aby se do role modela dostal třeba úřadující mistr republiky Milan Kadlec nebo olympionik Jan Bárta, to už výzva. A přece! Už toto pondělí se v královéhradeckém Kongresovém centru Aldis uskuteční zcela ojedinělá módní přehlídka, kde nebude chybět řada výjimečných osobností včetně předních českých cyklistů.
            Módní show Lamark Night je přitom výjimečná z mnoha pohledů. Má totiž charitativní ráz, když část výtěžku bude věnována pacientům Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Letos finanční dar poputuje konkrétně do Trombotického centra IV. interní kliniky. Jelikož je spolupořadatelem renomovaná firma Kalas Sportswear, která patří mezi uznávané výrobce cyklistického oblečení, tak na molu nebudou chybět ani známá jména české cyklistiky. Velkým překvapením je výstup Milana Kadlece - člena elitní stáje ASC Dukla Praha a především úřadujícího mistra republiky ze silničního závodu. Parťáka mu bude dělat jezdec německé profesionální stáje NetApp Jan Bárta - letošní sedmý muž mistrovství světa v časovce a účastník olympijského závodu v Londýně. Mezi hosty se dále představí třeba zpěvák Bohuš Matuš nebo finalistka České MISS 2009 Julie Zugarová, která určitě nažhaví mužskou část publika.
            Módní show Lamark Nigh začíná v pondělí 3. prosince od 19 hodin ve velkém sále Kongresového centra Aldis v Hradci Králové.


tagy: Módní show Lamark Night, Milan Kadlec, Jan Bárta, Julie Zugarová, MISS, Hradec Králové, NetApp,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

MTB Tour ovládl Michal Bubílek

MTB Tour patří elitě i dětem

MTB Tour je letos výzvou

MTB Tour letos přifoukla královskou trasu“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz