rss
PatRESS News

Zpět

Cyklistické akce odstartují na Giru de Zavadilka

3. července 2013

Cyklisty na Litoměřicku čekají tradiční akce.
Vědomice/Terezín - Cyklisté si mohou mnout ruce. Přichází dva víkendy naplněné cyklistickými akcemi pro amatéry a veřejnost. Nejprve je na programu tradiční Giro de Zavadilka a o týden později oblíbený závod Za pěnivou důvou v Terezíně.
            Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje, tedy 5. července, na Roudnicku tradičně patří časovce tříčlenných družstev. Giro de Zavadilka odstartuje ve Vědomicích v pátek ve 14 hodin. Kancelář je otevřena od 11 hodin a čísla se vydávají nejpozději půl hodinu před startem.
            Další den se na stejném místě bude poprvé konat Memoriál Zdeňka Bambáska. V rámci něj Klub cyklistů roudnických od 11 hodin připravil MČR v časovce jednotlivců Masters a ihned po nich časovku jednotlivců pro příchozí jezdce.
            O týden později, tedy v sobotu 13. července, se cyklisté přesunou do Terezína. U místního restaurantu Atypik ve 13 hodin závod Za pěnivou důvou vstoupí do své druhé desítky. V dopoledních hodinách ale na terezínském náměstí budou opět probíhat dětské závody. Cyklisté se tedy na Litoměřicku mají na co těšit.
 
Termíny cyklistických akcí a rozpisy:
5. 7. od 14 hodin - pátek - Vědomice - Giro de Zavadilka
6. 7. od 11 hodin - sobota - Vědomice - Memoriál Zdeňka Bambáska - MČR v časovce jednotlivců Masters + časovka jednotlivců příchozích.
13. 7. od 13 hodin - sobota - Terezín - Za pěnivou důvou


tagy: cyklistika, Slavoj Terezín, cyklisté, Giro de Zavadilka, Za pěnivou důvou,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

MTB Tour v Litoměřicích ovládl Vít Řehák

MTB Tour dává závodníkům žolíka a divákům pestrý program

MTB Tour láká na Ježka i na historicky nejatraktivnější tratě

Lovosice znovu ožívají cyklistikou“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz