rss
PatRESS News

Zpět

Cyklistické akce odstartují na Giru de Zavadilka

3. července 2013

Cyklisty na Litoměřicku čekají tradiční akce.
Vědomice/Terezín - Cyklisté si mohou mnout ruce. Přichází dva víkendy naplněné cyklistickými akcemi pro amatéry a veřejnost. Nejprve je na programu tradiční Giro de Zavadilka a o týden později oblíbený závod Za pěnivou důvou v Terezíně.
            Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje, tedy 5. července, na Roudnicku tradičně patří časovce tříčlenných družstev. Giro de Zavadilka odstartuje ve Vědomicích v pátek ve 14 hodin. Kancelář je otevřena od 11 hodin a čísla se vydávají nejpozději půl hodinu před startem.
            Další den se na stejném místě bude poprvé konat Memoriál Zdeňka Bambáska. V rámci něj Klub cyklistů roudnických od 11 hodin připravil MČR v časovce jednotlivců Masters a ihned po nich časovku jednotlivců pro příchozí jezdce.
            O týden později, tedy v sobotu 13. července, se cyklisté přesunou do Terezína. U místního restaurantu Atypik ve 13 hodin závod Za pěnivou důvou vstoupí do své druhé desítky. V dopoledních hodinách ale na terezínském náměstí budou opět probíhat dětské závody. Cyklisté se tedy na Litoměřicku mají na co těšit.
 
Termíny cyklistických akcí a rozpisy:
5. 7. od 14 hodin - pátek - Vědomice - Giro de Zavadilka
6. 7. od 11 hodin - sobota - Vědomice - Memoriál Zdeňka Bambáska - MČR v časovce jednotlivců Masters + časovka jednotlivců příchozích.
13. 7. od 13 hodin - sobota - Terezín - Za pěnivou důvou


tagy: cyklistika, Slavoj Terezín, cyklisté, Giro de Zavadilka, Za pěnivou důvou,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Za pěnivou důvou jede už tuto sobotu

Reprezentant Vacek: Příští rok všechno napravím

46. Závod míru juniorů se opět zapisuje do historie

46. ročník Závodu míru juniorů vyhrál Nor Andersen“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz