rss
PatRESS News

Zpět

Devatenáctka poprvé vystavuje společně

5. březen 2014

Devatenáctka zve na výstavu ve Fotogalerii Městské nemocnice v Litoměřicích. Litoměřice  - Poprvé společně vystavuje skupina Devatenáct. Litoměřická trojice fotografů své snímky prezentuje ve Fotogalerii Městské nemocnice v Litoměřicích v celku tří sérií označené jednotným názvem "V Zaujetí".
            Výstava začíná ve středu 5. března a potrvá přesně dva měsíce, tedy do 5. května. Návštěvníci při ní zhlédnout tři série snímků s odlišným obsahem, avšak všechny zobrazují zaujetí jednotlivých autorů. Rostislav Král svoji sérii nazval "Venku", Josef Rotter dal svému cyklus název "Vírou opuštěn" a Patrik Pátek pojmenoval svůj fotografický soubor "Mezi starty".
            Název skupiny Devatenáct vznikl na základě skutečnosti, že všichni tři autoři slaví své jmeniny vždy devatenáctý den a to dokonce v po sobě jdoucích měsících - 19.2. Patrik, 19.3. Josef a 19.4. Rostislav. Výstavu připravila skupina FotoporoT ve spolupráci s Centrem cestovního ruchu v Litoměřicích.

tagy: Devatenáct, fotografie, fotoklub, Litoměřice, nemocnice,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Horská výzva zná termínovku pro rok 2020

Hokejoví reprezentanti se podepíší v Porsche Plzeň

Vyhlášení elit uzavřelo na Pálavě letošní Rock Point – Horskou výzvu

Závěrečná Rock Point – Horská výzva v sobotu vzpomene i na Karla Gotta“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz