rss
PatRESS News

Zpět

Dovolená přijde truckerům vhod

5. srpna 2012

Po Smolensku přichází radostné volno
Židovice – Odpočinek a dovolená. To jsou po závodech ve Smolensku nejčastěji skloňovaná slova v truckracingovém týmu MKR Technology. Zaslouženě se také proměňují v realitu a po dlouhých týdnech dřiny a pracovního nasazení skutečně u severočeské stáje přichází na řadu poněkud volnější režim. Vždyť během srpna není na programu vůbec žádný závod.
            „Následovat bude až v prvním zářijovém víkendu zastávka evropského šampionátu na domácí půdě na autodromu v Mostě. To bude pro nás jeden z nejdůležitějších letošních závodů, na kterém se budeme chtít předvést v plné síle, takže čas dovolených přichází právě včas. Úplné volno si naordinoval jak šéf Mario s manželkou, tak i kluci z mechanického týmu,“ řekl manažer MKR Technology Karel Neffe.
            Přestože se po návratu z ruského Smolensku se ruch na dílně zmírnil, rozhodně se nezastavil. Stále pokračuje boj o cenné body v evropském šampionátu a navíc důležitost zářijového dílu v Mostě nenechá nikoho usnout. „Kdepak, piloti si v Rusku chválili své tahače. Oproti loňsku jim vedro nedělalo takové potíže. Stále je co zlepšovat a na čem pracovat, takže do Mostu hodláme dorazit ještě silnější. Pravda, letošní suverény Hahna s Albacetem jen těžko doženeme, ale především doma se chceme ukázat na nejvyšších příčkách. Vždyť loni nám tu patřilo celé pódium,“ dodal s úsměvem Karel Neffe. 
             Aby si také fanoušci odpočinuli od závodních tahačů, mohou si prohlédnout fotogalerii „Smolenských děvčat“.
            


tagy: MKR Technology, truckracing, tahače,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

V cíli Dakaru jsou poprvé všechny kamiony od MKR Technology

Kvartet severočeských renaultů míří do poslední etapy

Ve zkrácené etapě Huzink těsně pod pódiem

Do 9. etapy vyjely všechny kamiony, hybrid dojel 5.“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz