rss
PatRESS News

Zpět

Dovolená přijde truckerům vhod

5. srpna 2012

Po Smolensku přichází radostné volno
Židovice – Odpočinek a dovolená. To jsou po závodech ve Smolensku nejčastěji skloňovaná slova v truckracingovém týmu MKR Technology. Zaslouženě se také proměňují v realitu a po dlouhých týdnech dřiny a pracovního nasazení skutečně u severočeské stáje přichází na řadu poněkud volnější režim. Vždyť během srpna není na programu vůbec žádný závod.
            „Následovat bude až v prvním zářijovém víkendu zastávka evropského šampionátu na domácí půdě na autodromu v Mostě. To bude pro nás jeden z nejdůležitějších letošních závodů, na kterém se budeme chtít předvést v plné síle, takže čas dovolených přichází právě včas. Úplné volno si naordinoval jak šéf Mario s manželkou, tak i kluci z mechanického týmu,“ řekl manažer MKR Technology Karel Neffe.
            Přestože se po návratu z ruského Smolensku se ruch na dílně zmírnil, rozhodně se nezastavil. Stále pokračuje boj o cenné body v evropském šampionátu a navíc důležitost zářijového dílu v Mostě nenechá nikoho usnout. „Kdepak, piloti si v Rusku chválili své tahače. Oproti loňsku jim vedro nedělalo takové potíže. Stále je co zlepšovat a na čem pracovat, takže do Mostu hodláme dorazit ještě silnější. Pravda, letošní suverény Hahna s Albacetem jen těžko doženeme, ale především doma se chceme ukázat na nejvyšších příčkách. Vždyť loni nám tu patřilo celé pódium,“ dodal s úsměvem Karel Neffe. 
             Aby si také fanoušci odpočinuli od závodních tahačů, mohou si prohlédnout fotogalerii „Smolenských děvčat“.
            


tagy: MKR Technology, truckracing, tahače,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Dakarské kamiony míří do Sosnové

Nikolajev získal dakarský zlatý hattrick

Van Kasterena zastavily technické potíže

Van Kasteren zajel životní výsledek“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz