rss
PatRESS News

Zpět

Elektroinženýři MKR fandili v Madridu plzeňské Viktorce

5. října 2012

Pavel Horváth s členy týmu MKR Technology
Madrid – Ani podpora týmu MKR Technology nepomohla plzeňským fotbalistům k výhře nad slavným Atlétikem Madrid. Do Španělska na stadion Vicente Calderón zamířila na zápas Evropské ligy řada českých fanoušků a někteří členové severočeské truckracingové stáje byli mezi nimi.
            „Měli jsme obrovské štěstí. O víkendu se kousek za Madridem jede předposlední zastávka našeho evropského šampionátu, a tak jsme se rozhodli, že spojíme příjemné s užitečným. Už v letadle jsme potkali mnoho fanoušků, kteří se na zápas chystali. Nemohli jsme si to nechat ujít. Jen tak se nám nepoštěstí vidět přímo český tým s takovým soupeřem navíc na jeho půdě,“ řekl elektroinženýr týmu MKR Technology Bedřich Frieser.
            Fanoušci si zápas druhé nejprestižnější soutěže starého kontinentu užívali. Plzeňská Viktorka, ač jako papírově slabší soupeř, předváděla statečný boj. Do utkání přitom nastoupila bez zraněného kapitána Pavla Horvátha, kterého do hry nepustily potíže s lýtkovým svalem. Díky tomu byl o poločase prostor pro menší přátelskou rozmluvu. „Kdepak, štve mě dívat se na to z lavičky,“ podotkl Pavel Horváth elektroinženýrům týmu MKR.
            Přestože celý zápas v základní době skončil bez branek, Češi se nakonec neradovali. V závěrečné třetí minutě nastaveného času po dělovce Rodrígueze hosté inkasovali a utkání skončilo 1:0. „Poslední minuty Atlétiko hrozně tlačilo. Modlili jsme se, aby už byl konec. Byl to sice parádní gól, ale na špatnou stranu. Když si ale vezmu, jaké šance měla Plzeň, tak nás mrzelo, že zápas takhle skončil. Celou dobu byla atmosféra na stadionu fakt parádní. S přibývající nervozitou domácí fanoušci žvýkali stále víc populárních slunečnicových semínek. Pod lavicemi se jen kupily vyloupané slupky. Nechtěl bych to po nich uklízet. Zápas jsme si užívali, ale v takový konec jsme věřit nechtěli. Byla to fakt škoda,“ uzavřel další z elektroinženýrů Miloš Schmied.
            Návštěvu ale plzeňští hráči truckracingovému týmu na závodním okruhu v Jaramě tento víkend určitě neoplatí. „Bylo by to milé, ale my se do Čech vracíme už v pátek,“ dodal Pavel Horváth.  

Atlético Madrid vs. Viktoria PlzeňElektorinženýři MKR Technology při zápasetagy: MKR Technology, truckracing, tahače, Viktoria Plzeň, Atlético Madrid,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Dakarské kamiony míří do Sosnové

Nikolajev získal dakarský zlatý hattrick

Van Kasterena zastavily technické potíže

Van Kasteren zajel životní výsledek“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz