rss
PatRESS News

Zpět

Famózní Kučerka zastavil lovosické střely

24. září, 2011

Lovosice – Neskutečný výkon podal hranický brankář Josef Kučerka v duelu házenkářské extraligy s týmem z Lovosic. Přestože na něj severočeští hráči vystřelili více než padesátkrát, za jeho záda neprošla ani polovina ran. Lovosice nakonec ve třetím kole doma utrpěly první ošklivou porážku a nemohl za to jen vynikající Kučerka.
            "Podali jsme jeden z nejodpornějších výkonů doma za poslední roky. Nikdo z hráčů se ani nepřiblížil standardu," řekl nazlobeně trenér Vojtěch Srba.
            Druhý domácí zápas  letošní sezony byl doslova soubojem Lovosic a brankáře Kučerky. Domácí sice zpočátku dokázali vést stavem 4:2, ale jejich následná střelecká nemohoucnost pohřbila naděje na domácí výhru. Naopak přišlo sedm branek soupeře a svěřenci trenéra Srby se už do tempa nedostali. Jednu chvíli dokonce prohrávali o jedenáct branek. „Podařilo se nám výsledek zkorigovat alespoň na konečný stav 22:27, ale je to od nás ostuda. Hranice podaly výborný výkon, zatímco nám nefungovalo vůbec nic. Ukazuje se, že liga bude hodně vyrovnaná, takže nemá smysl brečet, ale musíme se soustředit na další kola,“ nehodlá se třást nejlepší lovosický střelec Jiří Motl.
 
Lovosice – Hranice 22:27 (9:16)
Nejlepší střelci Lovosic: Motl 6, Landa 4, Jelínek 3
Nejlepší střelci Hranic: Weintritt 8, Galus 6/2, Šíra 4
Sedmimetrové hody: 3/1 – 2/2, vyloučení: 3 (přímá ČK Chroustovský) – 3 (ČK Samiec), rozhodčí: Kavulič, Sivák, diváků: 585


 
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Lovci slaví stříbro

Lovosice fantasticky srovnaly sérii

Toman: Začali jsme běhat, kluci mě mají hodně rádi

Lovci vyklepli Frýdek“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz