rss
PatRESS News

Zpět

Fanoušci si mohou sami sestavit tahač MKR

2. března 2012

Karel Neffe s modelem tahače MKR Technology
ČR/Židovice – Fanoušci truckracingového týmu MKR Technology mohou zajásat. Nejvíce se budou radovat především vášniví modeláři. Na trh se totiž dostala věrná replika renaultů, které tento severočeský tým používá. Model, který si od prvního do posledního dílu může každý sestavit, nese kompletní zbarvení včetně přesných log mistrů Evropy závodních tahačů v soutěži týmů v sezóně 2010.
            „Opravdu hodně zdařilou kopii vyrobila renomovaná italská společnost Italeri, která se podobnými modely dlouhá léta zabývá. Zmenšený tahač je v poměru 1:24 a má dokonce odklápěcí kabinu s motorem. Všichni jsme z téhle hračky a především z jejich detailů měli obrovskou radost a věřím, že minimálně stejně dokáže potěšit i naše fanoušky,“ neskrýval nadšení manažer MKR Technology Karel Neffe.
            Pětadvacet centimetrů dlouhý model nesoucí název Renault Magnum AE500 MKR Racing si přitom každý může polepit trochu i dle libosti. Balení totiž obsahuje výběr ze dvou variant, které zcela přesně odpovídají těm, jež stáj německého konstruktéra Maria Kresse používá. „Jsou to totiž civilní tahače, které tvoří část našeho zázemí. Jeden polep přesně vystihuje truck, jenž tahá naši pojízdnou dílnu, a druhý naopak návěs se závodními motory,“ vysvětlil specifikace vyrobených modelů Karel Neffe.

            Přestože model, označený jako čtvrtá, tedy vyšší stavební dovednost, je z dílny italského výrobce, smutnit český fanoušek rozhodně nemusí. Už v tuto chvíli se stavebnice dá sehnat také na českém trhu. „Dosud fanoušci mohli sehnat už hotový model našich závodních speciálů, tento, jenž zapadá do konvoje, si už mohou od začátku sami kompletně sestrojit. Věřím, že to není poslední hračka. Naopak, jak celý tým hodlá bojovat o evropské tituly, tak i budou přibývat další fanouškovské speciality,“ mrknul Karel Neffe z MKR Technology.  

 Model tahače MKR Technologytagy: MKR Technology, Kress, truckracing, tahače, Neffe, model, Magnum, hračka,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Maroko skončilo vítězstvím i slzami

Po bronzu je van den Brink už druhý

Van den Brink je už celkově třetí

Kamion MKR ovládl v Maroku 5. etapu.“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz