rss
PatRESS News

Zpět

Fanoušek postavil pro syna postel jako tahač

5. dubna 2013

Postel jako závodní tahač
Židovice - Tohle může být velká inspirace nejen pro každého tatínka. Fanoušek truckracingového týmu MKR Technology Thorsten Herweg postavil pro svého syna postel ve tvaru závodního tahače. Doplněk jeho pokojíčku tak nyní tvoří funkční prvek, který je kopií severočeských černo-červených trucků.
            "Pravidelně už řadu let jezdím na závody na Nürburgringu. Syn Till je ještě malý, aby tu mohl trávit celý víkend, ale po mě zdědil velké nadšení pro motorsport, takže když je to možné, na závody ho vezmu s sebou. Jednou jsem mu ukazoval obrázky a videa ze závodu tahačů. Jeho ty gigantické mašiny okamžitě nadchly," odhalil prvopočátek myšlenky stavebního záměru německý fanoušek Thorsten Herweg.
            V Tillově pokojíčku už visely plakáty různých závodních vozů, ale pořád to chtělo místnost malého motoristického fanouška nějak unikátně vylepšit. "Till mi říkal, že takovým tahačem by jednou rád jezdil po dálnici, protože by mu všichni kolem uhýbali, jaký by budil respekt. Na řízení je ještě malý, tak jsem se rozhodl udělat mu radost jinak a postavit mu jeho vlastní tahač," podotkl Thorsten.
            Proč zvolil právě barvy severočeské stáje? "Renaulty MKR jsou přeci nejlepší a navíc je to jejich absolutní styling, který je dělá tak zvláštními a zajímavými," odůvodnil Thorsten.
            Výroba dřevěné konstrukce trvala zhruba týden. Tatínek formu odkoukal z obrázků kolujících po internetu a díky nim a své fantazii se snažil postel napasovat přesně do podoby tahače. Z přední masky navíc vykukují funkční světla, které fungují jako lampičky. "Většinu času ale zabralo pomalování. Nesměl jsem totiž pokračovat bez syna. Chtěl být celou dobu při její výrobě a sám se na ní podílet. Z výsledku jsme měli oba radost," prozradil spokojený tatínek.

            Z nové postele prý přichází také nové sny, které prý bylo dobré, aby se proměnily ve skutečnost a některý z jezdců MKR vyhrál v nadcházejícím evropském šampionátu individuální titul. "U MKR jezdí všichni dobře, takže nemáme vyhraněného jen jednoho pilota, kterému bychom fandili," dodal Thorsten Herweg.tagy: MKR Technology, truckracing, tahače, postel, fanoušek, kopie,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

V cíli Dakaru jsou poprvé všechny kamiony od MKR Technology

Kvartet severočeských renaultů míří do poslední etapy

Ve zkrácené etapě Huzink těsně pod pódiem

Do 9. etapy vyjely všechny kamiony, hybrid dojel 5.“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz