rss
PatRESS News

Zpět

Havlovec s Vardarem nezaspal

26. října 2012

Ondřej Havlovec střílí proti Vardaru
Lovosice - Když zaspí, není to pro nikoho překvapení. Vlastně se mu to v běžném životě stává dost často a házenkářští kolegové z HK .A.S.A. Město Lovosice se tomu jen smějí. V odvetném zápase 2. kola Poháru EHF proti Vardaru Skopje ale Ondřej Havlovec rozhodně ospalý nebyl, když byl první, kdo v utkání vstřelil branku. Nakonec byl s trojicí gólů druhým nejlepším domácím hráčem.
 
Ondro, otevřít utkání s Vardarem Skopje není špatné, ne?
To teda není. Už se mi to ale dříve povedlo, když jsem otevřel utkání evropského poháru v srbském Čačaku, ale tady to bylo jiné. Byla tu výborná domácí atmosféra, která nás nakopla. Je navíc mnohem jednodušší dát gól, když vám ho naservírují, tak jako kluci mně, přímo na stříbrném podnose.
 
Co se ti v tu chvíli honilo hlavou?
Nic zvláštního, prostě jsem se chtěl soustředit na ten zápas a podat co nejlepší výkon. Už to nebyla taková ta bláznivá radost, jako v žáčcích nebo dorostu ve stylu: Jééé, dal jsem první gól (usmál se).
 
Jaké pro tebe vůbec bylo účinkování v evropském poháru?
Jsou to pro mě velké zkušenosti. Potkáte se s úplně jinými hráči, kteří jsou jinak fyzicky a především technicky vybaveni. Jak mohli diváci vidět v zápase s Vardarem, tak ti kluci byli i váhově jiní. Ten tým byl o pár levelů výš, než jsme my. Člověku to dá hodně. Snažím se věci okouknout, porovnám sílu a třeba něco využiju.
 
Byli to obři, jaké to bylo v obraně s nimi?
Jednu chvíli jsem si připadal doslova jako nudle v bandě. Tam je to perfektní pro člověka, který má sto kilo, ale s mými osmdesáti kily to nebylo zrovna jednoduché, ale snažil jsem se tam pro kluky vytvářet co nejvíce místa a myslím si, že se mi dařilo.
 
Očekávali jste opravdu před zápasem, že odejdete z poháru vítězně?
My jsme do utkání šli s tím, že ho chceme vyhrát. Současně jsme si chtěli užít atmosféru, kterou tu lidé opravdu vytvořili. Na postup to nebylo, ale nemáme se za co stydět a věřím, že to byl senzační zážitek i pro diváky.
Fotogalerie ze zápasu


tagy: házená, Lovosice, extraliga, Evropský pohár, Vardar Skopje, Ondřej Havlovec,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Lovci slaví stříbro

Lovosice fantasticky srovnaly sérii

Toman: Začali jsme běhat, kluci mě mají hodně rádi

Lovci vyklepli Frýdek“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz