rss
PatRESS News

Zpět

Házenkáři chtějí pro Adama porazit Slavoj Houslice

2. října 2012

HK .A.S.A. Město Lovosice vs. Slavoj Houslice
Lovosice - Ondra Vetchý jako Jirka Luňák, David Novotný jako Jarda Kužel nebo Leoš Noha jako "doktoj" Áda Větvička. To je jen stručný výtah ze slavné fotbalové sestavy z televizního seriálu Okresní přebor. Už tento víkend je ale možné vidět tyhle borce v živém zápasu. Jako protivníci se jim postaví lovosičtí extraligoví házenkáři. A i tentokrát půjde o hodně! Cílem zápasu na fotbalovém stadionu v Lovosicích je získat co největší výtěžek na pomoc pro šestiletého Adámka Jíru.
            "Máme teď hodně nabitý herní program, ale chtěli jsme udělat dobrou věc pro mladého chlapce z našeho okolí. Jsme proto rádi, že nám vyšli vstříc i v extralize a přesunuli nám zápas v Hranicích už na pátek večer, takže v sobotu budeme moci nastoupit do tohoto charitativního zápasu, jehož celý výtěžek bude věnován právě Adámkovi," sdělil trenér HK .A.S.A. Město Lovosice Vojtěch Srba.
            Srbovi svěřenci tak v pátek odehrají svůj zápas v Hranicích, aby v sobotu mohli nastoupit v divácky atraktivním čase od 14 hodin právě do fotbalového utkání. "Počítám, že i pro samotné aktéry z protistrany to může být zajímavá zkušenost zahrát si proti házenkářům. V neposlední řadě je třeba říci, že házenkáři jsou poměrně slušnými fotbalisty," usmál se prezident lovosických házenkářů Ondřej Landa.
            Diváky na lovosickém fotbalovém stadionu tedy čeká více než atraktivní duel zkušených harcovníků - HK .A.S.A. Město Lovosice vs. Slavoj Houslice. Vstupné je proto minimálně 50,- korun. "Breciš, Berčus, Adamík, dají góla jako fík. Když se budem snažit velice, vyklepnem i Slavoj Houslice," naznačil tahoun domácích Jiří Motl, že v Lovosicích bude v sobotu opravdu sranda, kterou by si sportovní fanoušci neměli nechat ujít.
            Zábavné sobotní odpoledne má ale pomoci především šestiletému Adámkovi, který trpí následky dětské mozkové obrny a od narození je upoután na kočárek. V září příštího roku půjde do školy a pomocí sbírky chtějí také házenkáři přispět na jeho léčbu a pokrytí potřeb.
 
HK .A.S.A. Město Lovosice vs. Slavoj Houslice
sobota 6. října od 14 hodin
Fotbalový stadion Lovosice
minimální vstupné 50,- Kč
Celý výtěžek z utkání je věnovaný Adámkovi Jírovi.

 tagy: házená, Lovosice, Slavoj Houslice, Adámek Jíra, charitativní utkání,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Lovci slaví stříbro

Lovosice fantasticky srovnaly sérii

Toman: Začali jsme běhat, kluci mě mají hodně rádi

Lovci vyklepli Frýdek“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz