rss
PatRESS News

Zpět

Házenkáři Lovosic natočili svůj Harlem Shake

28. března 2013

Harlem Shake od lovosických házenkářů.
Lovosice - Extraligoví házenkáři z týmu HK .A.S.A. Město Lovosice ukázali, že nejsou žádní suchaři a že si sami ze sebe umí udělat legraci. To vše ve prospěch fanoušků. Hráčská sestava trenéra Srby se totiž připojila k internetovému fenomému Harlem Shake a natočila své parodující video na hit newyorského producenta Baauera. Stejně jako řada dalších podobných videí z celého světa teď severočeští házenkáři za svůj legrační počin sklízí mezi svými fanoušky velký úspěch.
            "S tím nápadem za mnou přišel Honza Landa, že bychom mohli také podobnou ptákovinu natočit. Nejdříve jsme si v kabině všichni sedli, ukázali si pár videí a kluky do toho museli zasvětit, protože Harlem Shake zpočátku nikdo neznal," popsal začátek vzniku videa reprezentant Jiří Motl.
            Přesvědčit zbytek hráčů jednoho z nejlepších týmů extraligy ale nebyl tak velký problém. "Domluvili jsme si, kdo si vezme jakou masku, stanovili jsme si přibližný scénář a průběh a po jednom z tréninků jsme se pustili do natáčení. Byla to pěkná legrace, ale je fakt, že ten půlminutový záběr jsme točili přes hodinu," usmál se Motl.
            Ihned, co házenkáři parodující video vyvěsili na internet se začalo šířit doslova jako mor. Za jediný den ho vidělo na tři tisíce lidí a mnoha fanouškům podle komentářů výrazně zvedlo náladu. "Reakce jsou velmi úsměvné, takže máme radost, že se náš záměr vydařil a zpestřili jsme fanouškům čas při čekání na začátek nadstavbové části," dodal Jiří Motl.
            Na internetu vznikají od loňského léta desetitisíce parodujících videí hitu Harlem Shake. Většinou půlminutové sekvence se odehrávají vždy podle stejného scénáře. Jeden člověk s maskou postupně strhne ostatní a ti v bizarních převlecích předvádějí absolutně nekoordinovaný tanec. Hit Harlem Shake se dá srovnat s dalším fenoménem posledních měsíců - písní Gangnam Style od jihokorejského rappera PSYe.
Video najdete zde.


tagy: házená, Lovosice, extraliga, Tipgames, Harlem Shake, Motl,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Lovci slaví stříbro

Lovosice fantasticky srovnaly sérii

Toman: Začali jsme běhat, kluci mě mají hodně rádi

Lovci vyklepli Frýdek“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz