rss
PatRESS News

Zpět

Kapela Unbuttoned Heart míří díky PatRESSu do House of Blues v Plzni

15. května 2012

Plzeň – Hrála se Scorpions, s Bon Jovi nebo Nickelbackem. Teď se představí i českému publiku. Německá kapela Unbuttoned Heart totiž zcela výjimečně a historicky poprvé zahraje v Plzni v klubu House of Blues. Jedinečný hudební zážitek přináší PatRESS jako partner koncertu.
            „Do České republiky kapelu zavedla jednoduše řečeno touha zahrát si v této zemi. Bude to opět něco nového, protože se více prosazuje spíš na německém pódiu, ale teď se vyskytla opravdu velmi zajímavá možnost hrát ve vyhlášeném plzeňském klubu,“ řekl Thomas Müllner, manažer kapely Unbuttoned Heart, který už dříve spolupracoval s Martou Jandovou a její německou kapelou Die Happy.

Pětičlenná sestava Unbuttoned Heart pocházející z německého Ulmu nabízí posluchačům napínavou směsici rocku a popu. Se slavnějšími jmény typu Bon Jovi, Scorpions, Nickelback nebo jihoafrické Prime Circle si kapela zahrála na mnohých festivalech a v koncertních halách po celém Německu, sama se zatím prosazuje spíše na klubové scéně. Koncertní šňůru nyní hudební seskupení projíždějí s novým albem, které se honosí silou a zároveň chytlavými melodiemi. „Určitě si je bude pobrukovat nejeden fanoušek,“ podotkl Müllner s tím, že právě samotní fanoušci se podíleli i na vzniku nového alba a to jak co do nákladu, tak i na přípravě jako takové. „Kapela se řídí heslem – společně jsme silnější, a proto je pro ni fanoušek víc než jen posluchač,“ dodal Thomas Müllner, který zve ve čtvrtek do plzeňského klubu House of Blues, protože Unbuttoned Heart v Česku uskuteční jedinou zastávku. Z Plzně se totiž přesouvá do domácího Německa, kde hned o den později zahraje publiku v Geře, následně ve Fassbergu a Norimberku.
 

 tagy: House of Blues, Plzeň, Tom Lugge, Thomas Müllner, Thomas Muellner, Unbuttoned Heart
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Seriál Rock Point – Horská výzva zná termínovku pro rok 2018

Pálavský závod udělal skvělou tečku za letošní Horskou výzvou

Pálavský bonusový závod uzavře letošní ročník Rock Point – Horské výzvy

Závěrečný podnik Horské výzvy v Krkonoších patřil novým dvojicím“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz