rss
PatRESS News

Zpět

Lacko na Nürburgringu odstartuje z druhé příčky

13. července 2012

Adam Lacko na Nürburgringu
Nürburgring – Z druhé příčky odstartuje sobotní hlavní závod šesté zastávky evropského šampionátu závodních tahačů pilot severočeské stáje MKR Technology Adam Lacko. Na okruhu německého Nürburgringu totiž program odstartoval už páteční kvalifikací. V té sice český pilot Lacko zajel třetí nejlepší čas, ale Hahnova penalizace ho poslala na druhou příčku.
            Rozhodující super pole, které určuje pořadí na startovním roštu, o jedinou setinu před úřadujícím mistrem Jochenem Hahnem vyhrál Španěl Antonio Albacete. Pět desetin pak ztratil jezdec MKR Technology Adam Lacko a hned v nejlepším čase za ním zajel jeho týmový parťák Markus Oestreich. David Vršecký na Buggyře skončil pátý, když třetí z trojlístku MKR Švýcar Markus Bösiger měl sedmý čas.  
            Hahn si ale díky penalizaci z předchozího dílu v anglickém Doningtonu vysloužil posun na startovním gridu o tři příčky dozadu, takže vyjíždět bude ve skutečnosti až z páté pozice. Lacko s Albacetem odstartují z první lajny, když ze druhé vyjedou Oestreich s Vršeckým. „Před námi jezdí gétéčka, která používají úplně jiné pneumatiky, což je znát i na trati než se ojezdí těmi našimi. S každým kolem se proto jelo líp a líp, zatímco jindy je to přesně naopak,“ podotkl Adam Lacko z MKR Technology.


tagy: MKR Technology, truckracing, tahače, Lacko, Nürburgring,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Van den Brink vyhrává poslední etapu Silk Way Rally

Kamion MKR v předposlední etapě těsně pod pódiem

Van den Brink na Silk Way tentokrát osmý

Van den Brink přidává na Silk Way další stříbro“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz