rss
PatRESS News

Zpět

Lackovi o tři body unikl Španělský pohár

29. listopadu, 2011

Jarama/Židovice – Adam Lacko má letos se svým tahačem prostě pódiovou sezonu. Nejen, že se pilot truckracingové stáje MKR Technology stal třetím nejlepším v Evropě, ale při vyhlášení nejlepších jezdců Španělského poháru mu dokonce patří ještě o příčku lepší pozice. Rodák z Čeladné celkově skončil stříbrný, když nestačil jen na loňského evropského šampiona a obhájce titulu Antonia Albaceteho.
            „Vítězství mi uniklo jen o tři body. Ve Španělsku je trucracing nesmírně populární, a proto mají Španělé také svůj vlastní pohár, kterého jsem se účastnil, mohu říci, už tradičně. Tentokrát jsem vedl až do posledního závodu v Jaramě a tajně věřil, že Antonia o prvenství oberu. Sice se to nepovedlo, ale závěr byl hodně těsný, takže paráda,“ řekl spokojeně Adam Lacko.
            Český pilot tak obhájil své loňské umístění. Stejně jako v předchozí sezóně ho i letos předstihl pouze Španěl Albacete. „Loni jsem byl trochu v jiné pozici. Tentokrát jsem po změně týmu i tahače už chtěl zvítězit. Také to byl mnohem vyrovnanější boj, a proto mám z letošku mnohem větší radost. Příště to už ale vyjde,“ mrknul Adam Lacko z MKR Technology.


 
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

V cíli Dakaru jsou poprvé všechny kamiony od MKR Technology

Kvartet severočeských renaultů míří do poslední etapy

Ve zkrácené etapě Huzink těsně pod pódiem

Do 9. etapy vyjely všechny kamiony, hybrid dojel 5.“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz