rss
PatRESS News

Zpět

Lackovi o tři body unikl Španělský pohár

29. listopadu, 2011

Jarama/Židovice – Adam Lacko má letos se svým tahačem prostě pódiovou sezonu. Nejen, že se pilot truckracingové stáje MKR Technology stal třetím nejlepším v Evropě, ale při vyhlášení nejlepších jezdců Španělského poháru mu dokonce patří ještě o příčku lepší pozice. Rodák z Čeladné celkově skončil stříbrný, když nestačil jen na loňského evropského šampiona a obhájce titulu Antonia Albaceteho.
            „Vítězství mi uniklo jen o tři body. Ve Španělsku je trucracing nesmírně populární, a proto mají Španělé také svůj vlastní pohár, kterého jsem se účastnil, mohu říci, už tradičně. Tentokrát jsem vedl až do posledního závodu v Jaramě a tajně věřil, že Antonia o prvenství oberu. Sice se to nepovedlo, ale závěr byl hodně těsný, takže paráda,“ řekl spokojeně Adam Lacko.
            Český pilot tak obhájil své loňské umístění. Stejně jako v předchozí sezóně ho i letos předstihl pouze Španěl Albacete. „Loni jsem byl trochu v jiné pozici. Tentokrát jsem po změně týmu i tahače už chtěl zvítězit. Také to byl mnohem vyrovnanější boj, a proto mám z letošku mnohem větší radost. Příště to už ale vyjde,“ mrknul Adam Lacko z MKR Technology.


 
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Dakarské kamiony míří do Sosnové

Nikolajev získal dakarský zlatý hattrick

Van Kasterena zastavily technické potíže

Van Kasteren zajel životní výsledek“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz