rss
PatRESS News

Zpět

Lidé si na Zahradě Čech mohou prohlédnout unikátní mobil bar

16. května 2013

Mobil bar stojí za prohlédnutí.
Litoměřice/Praha - Jak vypadá unikátní mobil bar ve skutečnosti? Jak je veliký? A je vážně tak reprezentativní? Na tyto otázky si již každý může odpovědět sám. Severočeská truckracingová stáj MKR Technology totiž připravila několik prezentačních akcí, na nichž si tento jedinečný projekt může každý prohlédnout a jednou z nich je víkendový Autosalon na Zahradě Čech v Litoměřicích.
            Mobil bar je v Evropě unikátní návěs, který se sám automaticky promění v absolutně nevšední prostor, jenž v sobě i díky hudbě a světlům ukrývá nesčetně možností ke svému využití. Kdekoli během hodiny může vyrůst plně funkční "hospoda" pro stovku lidí a díky topení a klimatizaci nezáleží ani na ročním období.
            Coloseum mobil bar postavila parta kolem německého konstruktéra a majitele truckracingové stáje MKR Maria Kresse ze sesterské společnosti MKR Group. "Mobil bar dosud sloužil především pro týmové potřeby, avšak velké možnosti jeho praktického využití nás podnítily k myšlence, že ho může představit a nabídnout širší veřejnosti. Hodí se k různým oslavám, prezentacím, cateringu nebo jako zázemí při  festivalech," sdělil manažer stáje MKR Technology Karel Neffe.
            V uplynulém víkendu si mobil bar prohlédli před obchodním centrem v pražských Letňanech novináři a pozvaní hosté. Tento víkend si jedinečný rozkládací návěs může prohlédnout i široká veřejnost. Přístupný bude v rámci motoristické výstavy v Litoměřicích - Autosalon na Zahradě Čech, která se koná od 17. do 19. května vždy od 10 do 17 hodin. "Jelikož na podobné zařízení není jinde po Evropě možné narazit, věřím, že mobil bar bude velkým zpestřením celé výstavy," pozval do Litoměřic Karel Neffe.
 
Čtěte také o mobil baru.


tagy: MKR Technology, truckracing, tahače, mobil bar, Zahrada Čech,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Horská výzva zná termínovku pro rok 2020

Hokejoví reprezentanti se podepíší v Porsche Plzeň

Vyhlášení elit uzavřelo na Pálavě letošní Rock Point – Horskou výzvu

Závěrečná Rock Point – Horská výzva v sobotu vzpomene i na Karla Gotta“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz