rss
PatRESS News

Zpět

Lovci v přímém přenosu krásně porazili Karvinou

5. říjen 2014

Po utkání si Lovci zazpívali vítězný chorál. Lovosice – Krásné utkání sledovali diváci nejen v lovosické hale Chemik, ale také u televizních obrazovek. V přímém přenosu házenkáři HK .A.S.A. Město Lovosice na domácím hřišti parádně zvítězili nad soupeřem z Karviné. Přestože hosté dlouho vedli, Lovci utkání otočili na svoji stranu a radovali se z vítězství 35:33.
            Vstup do utkání se přitom Lovosicím vůbec nevydařil. Domácí prohrávali o jednu či dvě branky prakticky celý první poločas. Změna nastala až v osmadvacáté minutě, kdy reprezentant Jiří Motl lišácky ihned po rozehrávce vypíchl na polovině hřiště karvinským hráčům míč a vyrovnal na 16:16. Podobný kousek ihned na to zopakoval a poslal Lovce poprvé do vedení. Do šaten o poločase týmy odcházely za stavu 18:17. „To pro nás bylo velké štěstí. V druhém poločase už jsme byli pohybově lepším týmem,“ podotkl trenér HK .A.S.A. Město Lovosice Vladimír Šuma.
            Ve druhé půli Lovci odskočili až na pět branek, ale koncovku se rozhodli znovu zdramatizovat. Soupeř se přiblížil, ale domácí si vítězství vzít nechali. Vůbec poprvé letos zvítězili o více než jednu branku. Siréna zazněla za konečného stavu 35:33. „Toto vítězství bylo potřebné pro naši psychiku. Vždyť jsme letos buď vyhráli, nebo prohráli vždy jen o jedinou branku. Teď se to změnilo. Zápas byl opravdu velmi bojovný a dramatický s dobrým koncem pro náš celek,“ uzavřel spokojeně Šuma.
 
HK .A.S.A. Město Lovosice vs. Karviná 35:33 (18:17)

>>Fotogalerie

Milan Berka na lavičce kolegy burcoval. Jiří Motl

tagy: házená, Lovosice, extraliga, Karviná,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Lovci slaví stříbro

Lovosice fantasticky srovnaly sérii

Toman: Začali jsme běhat, kluci mě mají hodně rádi

Lovci vyklepli Frýdek“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz