PatRESS News

Zpět

Lovci vedli o osm, ale o branku prohráli

20. září 2014

Poslední branka utkání. Lovosice – Zase o gól! Tentokrát ale fanoušci lovosické házené zaplakali. V předchozích dvou kolech extraligy tým HK .A.S.A. Město Lovosice dokázal vždy těsně vyhrát a i když při tom třetím mířil za vítězným hattrickem, nakonec právě o jedinou branku prohrál. Neúspěch bolí o to víc, že Lovci nad Duklou na domácí palubovce vedli o osm gólů, ale stejně jí v závěru podlehli.
            Fanoušci byli u vytržení a těšili se na vítězný tanec. Nikoho ani na vteřinu nenapadlo, že utkání bude mít tak dramatickou koncovku. Poločas byl sice 15:11, ale kolem rozdílu pěti branek se utkání prakticky celou dobu pohybovalo. V poledních minutách se situace změnila, Dukla se dotáhla a vyrovnala. Přestože domácí mohli být těmi, kdo zápas strhne na svoji stranu, nešťastná přihrávka roli útočících obrátila. Míč chytil Sviták a sám utíkám na brankáře Adamíka, kterého pět vteřin před koncem překonal na konečných 27:28. Trenér Vladimír Šuma viděl rudě a hned si vzal svůj tým do šatny. „No, byl to kartáč,“ dodal stručně Roman Jelínek.

HK .A.S.A. Město Lovosice vs. Dukla Praha 27:28 (15:11).
Střelci: Motl 7, Hes, Klimt 5.