rss
PatRESS News

Zpět

Lovosičtí házenkáři jsou po jedenácti kolech pátí

30. listopadu, 2011

Lovosice – Prvních jedenáct kol mají na konci jedenáctého měsíce za sebou lovosičtí extraligoví házenkáři. V tabulce nejprestižnější české soutěže, která se dostala do své základní poloviny, jim aktuálně patří pátá příčka. Přestože zatím nebodovali čtyřikrát, stále jsou ve hře o čelo tabulky.
            „Ano, některá ta klopýtnutí nás hodně bolela. Sami to víme, ale taková je prostě házená. Přestože jsme měli původně trochu jiné představy, vlak nám rozhodně neujel, takže válčíme dál,“podotkl odhodlaně opět aktuálně nejlepší extraligový střelec Jiří Motl z HK .A.S.A. Město Lovosice.
            Lovosice po loňském stříbru do nové sezóny vstoupily vítězně s Přerovem (28:23), následovala remíza s mistrovskou Duklou (24:24) a první nepříjemná prohra s Hranicemi (22:27), když následovala další s elitním Zubřím (24:21). Chuť si severočeský tým spravil vysokou výhrou v Třeboni (15:36). V sedmém kole si z Lovosic výhru odvážel Jičín (26:29), když pak přišel vítězný hattrick Lovosic – ve Frýdku-Místku (28:33) a dvakrát před domácím publikem v krásných utkáních s Brnem (34:16) a Plzní (27:25). „Do konce listopadu jsme zvládli odehrát ještě předehrávku jedenáctého kola v Karviné, ale tam jsme utrpěli opravdu hodně nepříjemnou porážku, nicméně v celkovém ranku je Karviná jen dva body před námi na třetí příčce, takže stále nejsme nijak vzdálení vrcholu. Musíme rozhodně makat, ale především chceme, aby házená bavila naše fanoušky,“ mrknul reprezentant Motl.
                Extraliga házené tak má za sebou svoji podzimní část. Jarní však začíná už tento víkend. V neděli (4.12.) Lovosice zamíří do Přerova. Fanouškům se na domácí palubovce představí hned následující sobotu (10.12.) s loňským šampionem pražskou Duklou.


 


Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Lovci slaví stříbro

Lovosice fantasticky srovnaly sérii

Toman: Začali jsme běhat, kluci mě mají hodně rádi

Lovci vyklepli Frýdek“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz