rss
PatRESS News

Zpět

Lovosice braly na Arnoštově memoriálu stříbro

19. srpna 2012

Jan Landa s trofejí za druhé místo
Lovosice – Druhé místo vybojovali lovosičtí házenkáři při tradičním domácím Memoriálu Františka Arnošta. V mezinárodním turnaji nestačili v trojici zápasů jen na vítězný Coburg. Turnaj však plní především přípravnou část před začátkem extraligy, takže výsledek pro pořadatelský tým ze severu Čech nebyl zcela prioritní.
            „Spokojenost s výkonem týmu, řekl bych, že přesně koresponduje s fází přípravy, v níž se právě nacházíme. Samozřejmě je to takové utahané a stažené. Těch nácviků jsme ještě moc neměli, takže souhra především v obranném systému ještě nefunguje, jak bychom si přáli. Na druhou stranu tam bylo i několik pěkných momentů. Více než na výsledek jsme se zaměřili, aby všichni hráči hráli zhruba stejně dlouho,“ řekl trenér týmu HK .A.S.A. Město Lovosice Vojtěch Srba.
            Lovosice turnaj zahájily právě prohrou s Coburgem, kterému podlehly 27:21. Pak už následovala jen vítězství. O branku Severočeši porazili svého extraligového soupeře Cement Hranice 28:29 a na závěr o dva góly vyklepli Pirnu (23:25), v níž se představili i dva „exlovosičáci“ Jiří Bouček a Jiří Havlát. Bez ztráty kytičky turnajem prošel právě třetiligový německý tým Coburg, Lovosicím letos patří stříbro a bronzová příčka Pirně. Hranice tentokrát skončily pod stupínky. „V týdnu teď Pirně návštěvu oplatíme, když s ní hrajeme další přátelské utkání. Je to tradiční soupeř, který je blízko nás, má dobrou kvalitu a pro nás je to jedině dobrá příprava,“ připomněl další program Srba, jehož tým má před sebou závěrečné tři týdny před začátkem soutěží.
 
Fotogalerie
 
Výsledky:
1. HSC 2000 Coburg
2. HK .A.S.A. Město Lovosice
3. ESV Lok Pirna
4. Cement Hranice
 
 
HSC 2000 Coburg – HK .A.S.A. Město Lovosice 27:21
ESV Lok Pirna – Cement Hranice 32:29
Cement Hranice – HK .A.S.A. Město Lovosice 28:29
ESV Lok Pirna – HSC 2000 Coburg 22:28
HSC 2000 Coburg - Cement Hranice 40:31
ESV Lok Pirna – HK .A.S.A. Město Lovosice 23:25


tagy: házená, Lovosice, Memoriál Františka Arnošta, Coburg, Pirna, Hranice,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Lovci slaví stříbro

Lovosice fantasticky srovnaly sérii

Toman: Začali jsme běhat, kluci mě mají hodně rádi

Lovci vyklepli Frýdek“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz