rss
PatRESS News

Zpět

Lovosice doma zahajují nadstavbu s Plzní

12. dubna 2013

Takhle v Lovosicích vypadá
Lovosice – Čas nadešel. Teď půjde všechno! Už tuto sobotu odstartuje rozhodující nadstavbová část házenkářské extraligy. Nejlepších šest týmů se mezi sebou utká o medaile. Napodobí lovosický tým své kolegyně z Mostu a získá pro severní Čechy historický mužský titul? Šance jsou veliké.
            Tým HK .A.S.A. Město Lovosice zahájí desetikolovou nadstavbu na domácí palubovce. Jako první přivítá sestavu z Plzně. Se Západočechy přitom Lovosice vítězně ukončily základní část. „Doufám, že v tom budeme pokračovat a nejen Plzeň vyklepneme znovu. Věřím, že jsme pauzu, která teď byla, využili naplno k přípravě i nabrání nutných sil a porveme se o co nejlepší místo,“ podotkl Jiří Motl, který v prvním dubnovém týdnu nastoupil v reprezentačním dresu v kvalifikačním utkání proti Německu, kde se blýsknul dvěma brankami.
            Každý z týmů má velkou šanci na medaili. Rozhodovat mohou drobnosti a jakékoli zaváhání může znamenat citelnou ztrátu. V Lovosicích ale fanoušci bijí na poplach a pro svůj mančaft chtějí opět vytvořit „Bílé peklo“. Návštěvníci jsou vyzývání, aby se převlékli do bílých triček. Zápas začíná tuto sobotu od 17 hodin v lovosické hale Chemik. Už od 16 hodin bude otevřena pokladna a současně i fan shop, kde se každý bude moci na utkání dovybavit. „Plzeň patří k týmům, které mají nejlépe poskládaný hráčský kádr. Hodně velký vliv na její
současné výkony měl zimní odchod ústřední postavy celku Romana Bečváře. Jeho přestup jen
umocnil těžký los Plzně v posledních kolech základní části. Osobností je určitě brankář Motlík, velmi dobře hrají obě křídla soupeře, jak Linhart tak Vinkelhöfer, svými obrannými zákroky je nebezpečný obranář Šindelář,“ vyjmenoval nebezpečné postavy sobotního utkání trenér domácích Vojtěch Srba.


tagy: házená, Lovosice, extraligy, Tipgames, Plzeň, Motl
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Lovci slaví stříbro

Lovosice fantasticky srovnaly sérii

Toman: Začali jsme běhat, kluci mě mají hodně rádi

Lovci vyklepli Frýdek“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz