rss
PatRESS News

Zpět

Lovosice fantasticky srovnaly sérii

19. duben 2015

Fanoušci Lovosic měli o víkendu důvod k radosti. Lovosice – Naprostá senzace! Lovosice srovnaly sérii semifinále házenkářské extraligy! Před víkendem prohrávaly s Brnem 0:2, ale na jeho konci se už severočeští fanoušci radovali z dvou vyhraných zápasů. Jediné utkání teď Lovce dělí od možného postupu do finále. Rozhodovat se bude ve středu v Brně.
            „Máme splněno, do Brna pojedeme s větším klidem a to bude naše výhoda,“ usmál se Václav Klimt z HK .A.S.A. Město Lovosice.
            Postup do semifinále byl letošním cílem. Cokoli navíc je už jen bonus a to tým vedený trenérem Vladimírem Šumou moc dobře ví. Fanouškům ale hráči o víkendu udělali velkou radost. Lovci nejprve v sobotu vyhráli 27:24. V neděli za dohledu plné haly bylo jejich vítězství ještě suverénnější. Po závěrečném hvizdu ukazovala světelná tabule krásný výsledek 26:20. Pomohly tomu přesné střely a především fantastický výkon gólmana Artura Adamíka. „Řekli jsme si, že raději znovu pojedeme do Brna, než následně několikrát do Karviné. Přece jen finále s Plzní by bylo lepší po všech stránkách, že? Uděláme proto maximum,“ řekl spokojený tahoun Lovosic Jiří Motl.
            Do finále se po třech utkáních nad Karvinou jasně dostala Plzeň. Zda její soupeř přijede z Lovosic, se bude rozhodovat už tuto středu v Brně. 

  Jiří Motl Jakub Kolomazník

tagy: házená, Lovosice, extraliga, Brno,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Lovci slaví stříbro

Toman: Začali jsme běhat, kluci mě mají hodně rádi

Lovci vyklepli Frýdek

Lovci v přímém přenosu krásně porazili Karvinou“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz