rss
PatRESS News

Zpět

Lovosice poprvé hrají doma

27. září 2013

Lovosice hrají domě proti Hranicím.
Lovosice - Poprvé v nové sezóně budou hrát lovosičtí házenkáři na domácím hřišti. Až páté kolo extraligy je uvítá v domácím prostředí. Kvůli vytopené hale si fanoušci severočeské házené museli na svůj start hezkých pár týdnů počkat. A bude to maso! Půjde totiž o samotné čelo tabulky. Lovosická hala Chemik totiž bude hostit dva nejlepší celky průběžného pořadí. Na sever míří Hranice.
            "Těšíme se, že ani nevíte jak. Konečně budeme hrát doma a čeká nás soupeř, který zatím nezažil porážku. Věřím, že mu ji uštědříme právě u nás," říká natěšeně tahoun týmu HK.A.S.A. Město Lovosice Jiří Motl.
            Hranice jsou v letošním ročníku extraligy zatím suverénní. Lovosice dosud klopýtly jen s brněnským týmem. Chemik zažije svou premiéru hned soubojem prvního s druhým a domácí by se po utkání klidně mohli dostat do vedení. Extraliga je tak opět vyrovnaná jako v uplynulém roce. Každý bod může v součtu rozhodovat, a proto celek trenéra Vladimíra Šumy věří, že ho opět potáhne silné publikum. Sobotní zápas tentokrát rozhodčí zahájí v netradičním čase, v 15:30 hodin.
 
Lovosice vs. Hranice - sobota 28. 9. v 15:30 hodin.
 


tagy: házená, Lovosice, extraliga, hala, Chemik, povodně, Hranice,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Lovci slaví stříbro

Lovosice fantasticky srovnaly sérii

Toman: Začali jsme běhat, kluci mě mají hodně rádi

Lovci vyklepli Frýdek“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz