rss
PatRESS News

Zpět

Lovosice sebraly body Frýdku

3. března 2012

Jakub Škvařil - HK .A.S.A. Město Lovosice
Lovosice – Další cenné vítězství si připsali lovosičtí házenkáři. Ti během devatenáctého kola Tipgames extraligy na domácí palubovce porazili soupeře z Frýdku-Místku. Utkání skončilo za stavu 30:25.
            „Trochu jsme nevěděli, co od Frýdku můžeme čekat, když tuhle prohrál s Třeboní. My se zase po té ošklivé prohře s Jičínem potřebovali postavit na nohy. Frýdek tahal hodně dopředu, což se potvrdilo. Bylo to náročné utkání, ale zvládli jsme ho, což pro nás bylo hodně důležité,“ řekl Jakub Škvařil z HK .A.S.A. Město Lovosice.
            Domácí se hned ujali vedení a už v osmé minutě vedli 7:3, avšak o dalších osm minut později bylo utkání nerozhodné 10:10. V závěru poločasu se Lovosickým podařilo odskočit (18:15) a přestože soupeř dlouho udržoval dvou až tříbrankový odstup, více se už přiblížit nedokázal. Lovosice naopak rozdíl ještě navýšily a na konec zvítězily o pět branek, když závěrečný třicátý gól do frýdecko-místecké svatyně zasadil právě Škvařil. „Bude to za basu, ale v tomhle případě to člověka vůbec nemrzí. Když se vyhrává, je to radost vždycky,“ usmál se druhý nejlepší střelec Lovosic Škvařil, kterého o dvě branky překonal reprezentant Motl, jenž jich za záda soupeřova brankáře poslal osm.


tagy: házená, Lovosice, Motl, extraliga, Škvařil, Frýdek-Místek,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Lovci slaví stříbro

Lovosice fantasticky srovnaly sérii

Toman: Začali jsme běhat, kluci mě mají hodně rádi

Lovci vyklepli Frýdek“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz