rss
PatRESS News

Zpět

Lovosice sestřelily Karvinou

30. září 2012

Radost u Lovosic
Lovosice – Ani tentokrát lovosičtí házenkáři neklopýtli. Přestože v televizním utkání nepředvedli svoji typickou hru, zápas proti Karviné strhli na svoji stranu a nakonec zvítězili senzačně 23:19.
             „Je to pro nás cenné vítězství. Nehráli jsme dobře, ale utkání jsme svoji bojovností dokázali přetlačit na naši stranu a velký podíl na tom měli oba brankáři. Honza Šálek chytal velmi dobře v prvním poločase a závěrečných dvacet minut byl famózní výkon Artura Adamíka, který si myslím, nás zachránil a udělal ten samotný výsledek,“ shrnul náročné utkání trenér HK .A.S.A. Město Lovosice Vojtěch Srba.
            Skóre tentokrát otevřel host z Karviné, avšak domácí Lovosice dokázaly hned odpovědět. Takřka celé utkání se soupeři přetahovali o jednu až dvě branky. Po prvním poločase celky odcházely do šaten za stavu 10:8. Ve stejném duchu se nesla i druhá půle a teprve v závěrečných dvou nervydrásajících minutách domácí odskočili až na závěrečný čtyřbrankový rozdíl 23:19. „Výsledek neodpovídá průběhu utkání, kdy Karviná byla více než rovnocenný soupeř. Klidně se mohlo stát, že by zápas dopadl obráceně. U nás ale Artur nakonec zavřel branku,“ radoval se trenér Srba.
            Lovosice za sebou mají trojici extraligových utkání, které zvládly odehrát bez ztráty kytičky. Porazily přitom už mistra ze Zubří a nyní Karvinou. Srbův mančaft tentokrát přijel podpořit i někdejší hokejista a držitel unikátní vítězné sbírky - mistr světa, držitel Stanleyova poháru a olympijský vítěz Jiří Šlégr. Pivo navíc divákům natočil sám mistr obrany Alexandr Vondra.
Fotogalerie


tagy: házené, Lovosice, Srba, Karviná,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Lovci slaví stříbro

Lovosice fantasticky srovnaly sérii

Toman: Začali jsme běhat, kluci mě mají hodně rádi

Lovci vyklepli Frýdek“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz