rss
PatRESS News

Zpět

Lovosice smetly Třeboň

18. února 2012

Roman Jelínek
Lovosice – Další vítězné utkání viděli fanoušci lovosické házené. Severočeský tým v rámci 17. kola smetl zcela suverénně soupeře z Třeboně. Jednu chvíli Lovosice dokonce vedly s desetibrankovým rozdílem, aby utkání dohrály v pohodě za stavu 29:23.
            „Soupeře jsme si celou dobu jen hlídali. Na začátku jsme odskočili a pak už jen náskok s přehledem udržovali. Chtěli jsme hrát pro diváky a zápas si trochu užít. Myslím, že se to povedlo a všichni můžeme být spokojeni,“ řekl Lukáš Horký z HK.A.S.A. Město Lovosice.
            Severočeši na jihočeského soupeře před svým publikem doslova vletěli. Ve třinácté minutě si za stavu 8:3 musel brát trenér hostí time-out. Před odchodem do šaten se rozdíl třeboňským povedl jen nepatrně snížit, když hráči opouštěli v poločase palubovku za svitu tabule 16:12. Také druhý poločas byl v režii domácích, kteří svůj náskok dokázali výrazně navýšit. Patnáct minut před koncem vedli o deset branek (24:14) a utkání už v poklidu dohrávali až na závěrečných 29:23. Šesti brankami se blýsknul Škvařil a jen o gól méně vstřelil Jelínek s Kolomazníkem.
Fotogalerie

 tagy: házená, Lovosice, Motl, Třeboň, extraliga, Horký
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Lovci slaví stříbro

Lovosice fantasticky srovnaly sérii

Toman: Začali jsme běhat, kluci mě mají hodně rádi

Lovci vyklepli Frýdek“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz