rss
PatRESS News

Zpět

Lovosičtí fotbalisté chtějí zabojovat o čelo tabulky

10. ledna, 2012

Lovosice – Výbornou výchozí pozici mají před jarní částí krajského přeboru lovosičtí fotbalisté. Těm patří průběžná pátá příčka, když na vedoucí Chomutov ztrácí pouhé čtyři body.
            „Úvod byl hrozný. Po osmi kolech jsme měli jen osm bodů. Ztráceli jsme v domácích utkáních a měli špatnou koncovku. Pak naštěstí přišla konečně vítězná série, takže můžeme opravdu říci, že máme před jarem dobrou pozici,“ řekl trenér chlapů FK Lovosice Antonín Marčaník.
            Marčaníkovi svěřenci si tak mohli v klidu užít vánoční zimní pauzu. Už od první třetiny ledna je ale zase čeká tvrdý dril. „Klukům jsem dal volno, aby si ode mě oddychli, takže se jim v hale věnoval asistent, ale teď už jim zase začnou tréninky čtyřikrát týdně. Před začátkem soutěže navíc máme v plánu odehrát zhruba sedmičku přípravných utkání,“ prozradil nejbližší program trenér Marčaník.
Lovosice chtějí bojovat o nejvyšší příčky krajské tabulky. Posilou má být třeba Martin Macháček z Teplic. „Ještě se poohlížíme po dvou útočnících. Máme rozjednány další alternativy, takže pokud se mužstvo podaří plánovaně doplnit právě o dva tři hráče, tak nebuďme zbytečně skromní, opravdu hodláme bojovat o úplné čelo,“ burcuje svůj tým Antonín Marčaník.


tagy: Lovosice, fotbal, Marčaník, krajský přebor,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Do Krkonoš míří i extrémista Paloncý

Do Krkonoš jsou trasy představeny

Byl to nejlepší závod v životě, shodují se Vabrouškové

Steklý se Žaloudkem v Jeseníkách zkompletovali hattrick, vítězil i Vabroušek“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz