rss
PatRESS News

Zpět

Lovosičtí házenkáři ovládli turnaj v Hranicích

28. ledna 2012

Jiří Motl
Hranice/Lovosice – Senzační vítězství vybojovali lovosičtí házenkáři před začátkem jarní části extraligy. Severočeský tým totiž ovládl tradiční turnaj v Hranicích – Memoriál bratří Králíků – a stejně jako v loňském roce si domů vezl nejcennější trofej, když trojící zápasů prošel bez ztráty kytičky.
            „Je to před začátkem ligy hodně povzbuzující vítězství a věřím, že všechny nakoplo, protože musím upřímně přiznat, že po loňských nezdarech jen málokoho napadlo, že se trofej podaří obhájit. Po dlouhé době jsme ale předváděli zase tu naši hru a hráli až s neskutečnou pohodou,“ řekl hráč HK .A.S.A. Město Lovosice Jan Landa.
            Cesta za nejvyšší příčkou přitom nebyla papírově nijak jednoduchá. Hned na úvod Lovosice narazily právě na domácí tým z Hranic, kterému dlužily nepříjemnou ligovou porážku. Tentokrát ale hosté ze „severu“ jednoznačně vyhráli o osm branek (30:22). Porážku se stejným osmibrankovým odstupem pak Lovosičtí nadělili slovenskému celku z Považské Bystrice (33:25) a turnaj uzavřeli jako opravdoví mistři, když z palubovky vyprovodili juniorský reprezentační výběr s posměšným čtrnáctigólovým rozdílem a výsledkem 26:40. „Zase se rozstřílel Vláďa Šuma s Milanem Berkou, takže právě dva naši nejzkušenější hráči, což se i viditelně podepíše na celém mužstvu. Do začátku extraligy zbývá ještě více než týden, tak doufám, že to nebude moc dlouhá doba a tenhle náboj nám vydrží,“ věří svým svěřencům trenér Vojtěch Srba.
 
Výsledky:
Lovosice - Hranice 30:22 (10:11)
Lovosice - Považská Bystrica 33:25 (16:13)
Reprezentace ČR Junioři - Lovosice 26:40 (14:18)
Fotogalerie

Lukáš HorkýJan Jakubtagy: házená, Lovosice, Motl, Srba, turnaj, Hranice, memoriál,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Lovci slaví stříbro

Lovosice fantasticky srovnaly sérii

Toman: Začali jsme běhat, kluci mě mají hodně rádi

Lovci vyklepli Frýdek“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz