rss
PatRESS News

Zpět

Lovosičtí házenkáři slavnostně ukončí sezónu

23. květen 2014

Slavnostní rozloučení s extraligovou sezónou v Lovosicích. Lovosice - Slavnostní rozloučení s letošní extraligovou sezónou chystají lovosičtí házenkáři. Velkolepé zakončení je na programu tuto neděli při příležitosti posledního utkání s TJ Cement Hranice, po kterém Lovci oslaví extraligový bronz. V Lovosicích to v neděli bude velké!
            Poslední duel sezóny rozhodčí zahájí v neděli v 10:30 hodin. Zápas už na konečný výsledek nebude mít vliv. Pokud Lovosice zvítězí, Hranice o jediný bod zůstanou stříbrní. Lovosice tak bronzovou medaili mají zkrátka danou. Doprovodný program proto odstartuje už hodinu před utkání, kdy se o atmosféru postará DJ Hitrádia FM. V poločase zápasu si ale diváci zasoutěží o Hyundai z autocentra Kreans na celý víkend. Přesně v poledne pak proběhne utkání starších žákyň Lovosic se Spartakem Ústí. Od 13 hodin je na programu autogramiáda hráčů, ale tím oslavy prakticky odstartují. V areálu házenkářské haly Chemik budou připraveny stany s občerstvením. Pivo i klobása po šestnácti korunách jistě fanoušky navnadí. V prodeji budou i pamětní artikly včetně minidresíků nebo autogramových kartiček. Vstupné na utkání bude tentokrát jen symbolické. Jako poděkování za podporu i přízeň fanoušků v průběhu celé sezóny je vstupné stanoveno jen na desetikorunu. "Věřím, že spolu s celým týmem si fanouškovská základna celý den užije minimálně stejně tak skvěle, jako loni. Tentokrát budou oslavy medailové, i když musím podotknout, že bronz je pro nás tentokrát spíš zklamáním, ale stále je třeba brát to jako úspěch, vždyť se celých devět let, co jsme v extralize, stabilně držíme v elitní pětce a to zkrátka potvrzuje, že to tak špatně asi neděláme," zve na slavnostní zakončení lovosické sezóny sportovní ředitel klubu Vojtěch Srba.
  
Program - neděle 25. května – slavnostní zakončení sezóny 2013/2014
9:30  - začátek programu, hudební doprovod DJ Hitrádia FM
10:30 - HK .A.S.A. Město Lovosice – TJ Cement Hranice
– v poločase proběhne losování o pronájem automobilu od autocentra KREANS
12:00  - utkání st. žákyň HK Lovosice – Spartak Ústí n./Labem
13:00  - autogramiáda hráčů „A“ týmu
 
I nadále bude pokračovat hudební program a posezení pro všechny zúčastněné, přičemž se můžete těšit na velice příznivé ceny piva (16Kč) nebo klobásy (16Kč). Pro všechny bude připraven také pivní stan s posezením.

tagy: házená, Lovosice, extraliga,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Lovci slaví stříbro

Lovosice fantasticky srovnaly sérii

Toman: Začali jsme běhat, kluci mě mají hodně rádi

Lovci vyklepli Frýdek“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz