rss
PatRESS News

Zpět

Mastné nářadí vyměnili mechanici za mastné příbory

14. prosince, 2011

Roudnice nad Labem/Židovice – Tak trochu předčasně nastal Štědrý večer u MKR Technology. Téměř všichni členové aktuálně nejlepšího českého truckracingového týmu se totiž sešli u slavnostní tabule, aby uzavřeli letošní úspěšnou sezónu. Stres vystřídala pohoda a nářadí od kolomazu zase příbory umazané od masitých pokrmů. A nechyběl vlastně ani Ježíšek.
            „Každý člen MKR se velkým podílem zasloužil na tom, že za sebou máme historicky druhý rok fungování, během něhož jsme se usadili na čele tabulky těch nejlepších, i když se nám letos titul, jak individuální tak i týmový, vyhnul. Velké poděkování patří nejen všem členům, ale především jejich tolerantním partnerkám a manželkám, protože vím, že ani ony to nemají jednoduché, když jsou kluci stále na dílně nebo na závodech. Mají můj obdiv i vděčnost. Pro všechny mám také jednu faktickou zprávu: Lepší to určitě nebude a o to víc věřím, že příští rok spolu oslavíme titul,“ řekl otevřeně, leč s viditelně upřímným akcentem šéf týmu MKR Technology Mario Kress, který se s manželkou Klárou po chvíli proměnil v oblíbenou vánoční mytickou postavu, nadělující na Vánoce dárky.
            Že si tým opravdu zasloužil předvánočně naladit a uvolnit, potvrzují jeho výsledky. Piloti stáje ze Židovic během sezóny posbírali třetinu všech pódiových umístění během Mistrovství Evropy závodních tahačů. Mechanici po první sezóně ke dvěma vozům postavili ještě třetí pro mladého jezdce Adama Lacka. Ten se odvděčil celkovým třetím místem a stal se českou truckracingovou jedničkou. „Kluci se mezi sebou škádlí, který tým kolem kterého pilota je vlastně ten „áčkový“. Pro mě a pro MKR jsou ale všichni nepostradatelní,“ řekl Mario Kress, když současně naznačil, že by tentokrát pro příští rok co do fungování ekipy neměly nastat příliš velké změny. „Stále se rozrůstáme a nadcházející sezónu ještě plánujeme,“ nechal si pro sebe několik otazníků Kress.
  
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

V cíli Dakaru jsou poprvé všechny kamiony od MKR Technology

Kvartet severočeských renaultů míří do poslední etapy

Ve zkrácené etapě Huzink těsně pod pódiem

Do 9. etapy vyjely všechny kamiony, hybrid dojel 5.“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz