rss
PatRESS News

Zpět

Memoriál Vávry ovládli házenkáři Plzně

26. leden 2014

Lovosičtí házenkáři soupeří s vítěznou Plzní. Lovosice – Mladí házenkáři Plzně ovládli Memoriál Miroslava Vávry. Přípravný turnaj mladších dorostenců se poprvé uskutečnil v Lovosicích na počest předloni zesnulého trenéra. Domácí borci skončili čtvrtí.
            „Turnaj je přípravný, a proto jsme ho pojali tak, aby si zahráli úplně všichni. V zásadě tedy nešlo o výsledek, ale to, že jsme nezískali jediný bod, nás samozřejmě mrzí. Ne vždy se vše povede podle představ. Měli jsme nějaké zranění a neměli tu prvního brankáře, což se na výsledku také podepsalo. Věřím ale, že pro přípravu byl turnaj výborný,“ shrnul působení domácího týmu jeden z hlavních pořadatelů Radek Provinský, který s Miroslavem Vávrou působil.
            Právě na počest dlouholetého lovosického trenéra Vávry byl turnaj uspořádán. „Míra kluky, kteří teď v dorostu hrají, dovedl do finále žákovské ligy. Těsně před tím finálem v pětašedesáti letech zemřel. Na turnaji pak kluci získali třetí místo,“ vzpomněl Radek Provinský.
            V memoriálu se mezi sebou utkaly dorostenecké týmy z Plzně, Strakonic, Jičína a domácích Lovosic. Plzeňští házenkáři zvítězili jednoznačně, když neztratili jediné utkání.  „Zápasy to byly vyrovnané, rozdíly dvou tří gólů mluví za své a sportovní hodnotu to určitě mělo. Věřím, že příští rok přijedou všichni zase,“ dodal Radek Provinský s tím, že by se z memoriálu pro mládežnické kategorie měla stát tradice.
 
Výsledky - 1. ročník Memoriálu Miroslava Vávry
1. SSK Talent Plzeň 6
2. HBC Strakonice 4
3. HBC Jičín 2
4. HK Město Lovosice 0
 
HK Město Lovosice vs. HCB Jičín 29:31
HBC Strakonice vs. SSK Talent Plzeň 19:20
HCB Strakonice vs. HK Město Lovosice 31:26
SSK Talent Plzeň vs. HCB Strakonice 20:19
HCB Jičín vs. HCB Strakonice 23:25
HK Město Lovosice vs. SSK Talent Plzeň 27:30

>>Fotogalerietagy: házená, Lovosice, extraliga, Plzeň, Memoriál Miroslava Vávry,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Lovci slaví stříbro

Lovosice fantasticky srovnaly sérii

Toman: Začali jsme běhat, kluci mě mají hodně rádi

Lovci vyklepli Frýdek“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz