rss
PatRESS News

Zpět

Misano je nachystáno i s Rudou z Ostravy

18. května 2012

Miloš Schmied
Misano – Druhá zastávka z jedenáctidílné série evropského šampionátu závodních tahačů odstartuje už tuto sobotu. Na programu je okruh v italském Misanu, kam se týmy truckerů přesouvaly hned po premiéře v tureckém Istanbulu. Nikdo neměl čas otálet, protože jednotlivé díly od sebe nedělil ani týden. Logistickou prověrku ale všichni zvládli na výbornou a i severočeský tým MKR Technology je již na autodromu kompletně připravený na další důležitý víkend. A tentokrát dorazí už i Ruda z Ostravy.
            „Hned, co v neděli skončil poslední závod, se všichni pustili do rychlého balení. Ještě ten večer se celý konvoj nalodil na trajekt a vyplul směr Terst. Posádka zůstala ještě v Istanbulu a v Terstu materiál po dvou dnech vyzvedla. Někteří se pak po vlastní ose přesunuli rovnou do Misana. Byl to náročný týden, ale kluci všechno zmákli,“ pochválil svůj tým MKR Technology jeho šéf Mario Kress s tím, že už ve čtvrtek truckeři na autodromu postavili celé zázemí a v pátek měli čas opravovat a především ladit tahače na závodní víkend.
Na úvod šampionátu ukázal svoji sílu v Istanbul Parku především Němec Jochen Hahn, který s plným počtem maximálně možných dosažených šedesáti bodů soutěž vede. Druhý Španěl Albacete ztrácí třináct bodů. Na průběžném třetím místě má český pilot stáje MKR Technology Adam Lacko na svém kontě šestatřicet bodů. O dva body méně má na čtvrté pozici jeho kolega Markus Oestreich a s dvacítkou na účtě se o čtvrtou a pátou příčku dělí další jezdec MKR Markus Bösiger s českým pilotem Davidem Vršeckým na Buggyře.
            Do Misana za týmem MKR Technology dorazí i známý moderátor a bavič Ruda z Ostravy. Ten v loňském roce přinesl týmu takové štěstí, že všichni tři jezdci z MKR obsadili najednou celé slavnostní pódium. Letos proto tým jednal o jeho častějším zapojení, takže Ruda bude součástí týmu i na dalších „štacích“. „V Misanu si dám nejprve pravé italské presso a to ti říkám, kurde, že to týmu zase povalí,“ drží pěsti Ruda z Ostravy.

MKR TechnologyRuda z Ostravy a Adam Lackotagy: MKR Technology, Kress, truckracing, tahače, Neffe, Misano, Ruda z Ostravy,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Maroko skončilo vítězstvím i slzami

Po bronzu je van den Brink už druhý

Van den Brink je už celkově třetí

Kamion MKR ovládl v Maroku 5. etapu.“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz