rss
PatRESS News

Zpět

MKR dostavěl a chystá se kvartet tahačů provětrat

23. března 2012

tahače MKR TEchnology
Židovice – Dřeli jak mezci, ale svůj plán splnili. Už tento víkend dokončí mechanici aktuálně nejúspěšnější truckracingové stáje Česka MKR Technology všechny čtyři závodní tahače pro letošní sezónu. Hned na to je čekají ostré testovací jízdy na mosteckém autodromu.
            „Je pravda, že to stálo hodně úsilí a také hodně nervů. Tahač navíc oproti loňsku je přece jen znát, ale kluci vedeni neúnavným Mario Kressem to zvládli a teď už opravdu můžeme říci – máme čtyři tahače,“ ulevil si manažer týmu MKR Technology Karel Neffe, avšak více k jejich obsazení prozradit nechtěl. „Oficiální představení týmu pro nadcházející sezónu chystáme až koncem dubna. Do začátku soutěže v Istanbulu zbývá ještě dost času, takže budeme naše fanoušky i konkurenci trochu napínat. Potvrdím jen, že všichni naši piloti zůstávají, ale jak budou rozděleni v soutěži týmů nebo i pro koho bude využitý čtvrtý truck, si necháme ještě pro sebe,“ mrknul lišácky Neffe.
Dvojici černo-červených tahačů mohla veřejnost spatřit ve čtvrtek při focení u račického kanálu. Všechny čtyři závodní speciály ale poprvé společně vyjedou hned po víkendu. Tým totiž od pondělí naplánoval dvoudenní testování na autodromu v Mostě. Na severu Čech se současně letos poprvé sejde kompletní tým MKR Technology. Dorazit totiž mají i všichni piloti – ze Švýcarska přijede Markus Bösiger, z Německa Markus Oestreich a nejblíže to má Čech Adam Lacko. „Už se těším, až se zase všichni uvidíme a pořádně protáhneme vylepšené tahače. Novinek před sezónou je hodně a doba, kdy jsme byli naposled pohromadě, je dlouhá, takže budeme mít i dost co řešit,“ usmál se pilot Adam Lacko.

 tagy: MKR Technology, Kress, truckracing, tahače, Neffe,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

V cíli Dakaru jsou poprvé všechny kamiony od MKR Technology

Kvartet severočeských renaultů míří do poslední etapy

Ve zkrácené etapě Huzink těsně pod pódiem

Do 9. etapy vyjely všechny kamiony, hybrid dojel 5.“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz