rss
PatRESS News

Zpět

MKR vyjede ze třetí řady

12. července 2013

Tahače MKR na Nürburgringu.
Nürburgring – Z třetí lajny vyjedou do sobotního hlavního závodu na Nürburgringu piloti severočeské stáje MKR Technology. Páteční super pole, tedy rozhodující kvalifikace pro start páté zastávky evropského šampionátu závodních tahačů, ovládl Španěl Albacete.
            „Antonio zaletěl parádně, evidentně mu to tu víc vyhovuje. Zatímco jindy na Nürburgringu prší a je strašná zima, na dnešní kvalifikaci se vyjasnilo a oteplilo. Nám by vyhovovala spíš ta první varianta. Auto jinak jede pěkně, ale víc jsem z něj vymáčknout nedokázal. Víkend ale může být právě kvůli počasí všelijaký, takže se těším. Nürburgring je velká šou,“ mrknul pilot týmu MKR Technology Adam Lacko.
             Antonio Albacete na věhlasném německém okruhu potvrdil roli aktuálního lídra průběžné klasifikace. Vedle něj se na roštu měl sice postavit druhý nejrychlejší jezdec - Maďar Kiss, ale toho jury nakonec odsunula na konec startovního pole. Markus Bösiger z MKR tak zajel pátý nejrychlejší čas a kolega Adam Lacko šestý. Oba tak v sobotu budou stát hned vedle sebe ve třetí řadě. V super pole je od sebe dělilo jen sedm setin.
Fotogalerie


tagy: MKR Technology, truckracing, tahače, Lacko, Nürburgring,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Severočeši v Holandsku představili první hybridní rallye kamion na světě

Mario Kress staví v Židovicích nový dakarský speciál

Van den Brink dojel Silk Way čtvrtý

Van den Brinkovi zbývá poslední etapa Silk Way“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz