rss
PatRESS News

Zpět

Motocyklista Pešek usedne do závodního tahače

22. dubna 2012

Lukáš Pešek (Foto: pesek52.cz)
Most/Židovice – Motocyklový závodník Lukáš Pešek bude hostem úterního testování týmu MKR Technology. Někdejší jezdec mistrovství světa silničních motocyklů tak pozná sílu zcela opačné strany motorsportu, když svůj dvoustopý nekapotovaný prostředek vymění za pětapůltunové monstrum.
            Pešek měl dorazit na testování už koncem března. Tehdy mu ale plány usednout do závodního tahače překazil jeho závodní program. „Moc mě to mrzelo, ale zcela nečekaně brzy jsem musel odletět do Imoly, kde mě pak čekal závod. Teď mám volno, tak si to chci vynahradit a jsem za opětovné přizvání rád, protože jsem se moc těšil. Bude to něco nového, jiného ze světa motorů,“ nechal se slyšet motocyklový závodník Lukáš Pešek.
            Dvoudenní testování, kterého se Pešek zúčastní, bude jedním z posledních před zahájením letošního seriálu Mistrovství Evropy závodních tahačů v tureckém Istanbulu. Tým MKR Technology se proto na mosteckém autodromu setká opět v kompletní sestavě včetně všech pilotů. „Zatím to vypadá, že to bude skutečně poslední zkouška před šampionátem. Určitě tedy tak velkého rozsahu,“ potvrdil manažer týmu MKR Technology Karel Neffe.
            Jelikož se soutěž rozběhne už o druhém květnovém víkendu, nastává fanouškům čas začít na šampionát zbrojit. Tým MKR proto po testování přichystá soutěž, v níž výherce získá talisman týmu – plyšovou hračku typicky pojmenovanou „Trucky“. „Už teď mohu fanouškům prozradit, aby si při prohlížení snímků z testování více všímali detailů, protože právě na nich bude zvýrazněna odpověď na soutěžní otázku, kterou teprve uvedeme,“ napověděl už předem Karel Neffe.
 


tagy: MKR Technology, truckracing, tahače, Neffe, Lukáš Pešek, testování,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Maroko skončilo vítězstvím i slzami

Po bronzu je van den Brink už druhý

Van den Brink je už celkově třetí

Kamion MKR ovládl v Maroku 5. etapu.“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz