rss
PatRESS News

Zpět

Na autodromu se rozloží transformers

29. srpna 2012

Mobil bar má poutavý vstup
Most/Štětí – Jedinečnou možnost vidět mobil bar v akci budou mít už během nadcházejícího víkendu návštěvníci Mistrovství Evropy závodních tahačů na okruhu v Mostě. Unikátní transformer, tedy kamionový návěs, který se po zmáčknutí jediného tlačítka promění na stylovou hospůdku pro stovku lidí, bude v paddocku součástí zázemí závodního týmu MKR Technology.
            „Tyto v Evropě unikátní mobil bary staví naše sesterská společnost ve Štětí na Litoměřicku, takže sami bar při některých příležitostech využíváme. Díky tomu víme, že naši hosté budou mít pohodlí za každého počasí a je jedno jestli je venku zima nebo vedro. Závody v Mostě jsou navíc výbornou možností, jak si tohoto transformera může prohlédnout i česká veřejnost, protože běžně vystavený nikde nebývá,“ upozornil manažer stáje MKR Technology Karel Neffe.
            Když návěs kamkoli přijíždí, nikdo by nepoznal, co všechno v sobě ukrývá. Díky bezdrátové bluetooth technologii stačí zmáčknout takřka jediné tlačítko, aby se návěs sám rozložil a ztrojnásobil svoji plochu. Do hodiny je možné, aby kdekoli vyrostly absolutně nevšední reprezentativní kryté prostory. „Celý vnitřek je už plně vybaven veškerou hudební a světelnou aparaturou. Nechybí bar s pípou, samozřejmostí je lednice, myčka a celý prostor je také vytápěný nebo klimatizovaný. Využití tak nabízí nesčetné možnosti - od diskotéky, cateringu, hudebních festivalů až po reklamní a předváděcí akce,“ podotkl David Procházka, jednatel firmy MKR Group, která mobilní bary konstruuje.
            Závodní tým díky mobil baru navíc běžným návštěvníků víkendových závodů v Mostě umožní cítit se jako VIP host. „Rozhodli jsme se za určitou symbolickou cenu prodávat lístky, které umožní nemezený vstup a občerstvení v tomto baru,“ sdělil Neffe s tím, že i v něm bude šance potkat řadu zajímavých hostů. „A když budeš mít kliku, tak ti natočím aj toho škopka. V Mostě to kurde roztočíme, až zase posbíráme všecky ty poháry,“ dodal natěšeně živý maskot týmu, komik Ruda z Ostravy, který je už tradičním hostem týmu a tentokrát se zlatou olympijskou medailí z Londýna dorazí i veslařka Mirka Knapková.

Mobil bar jako složený návěsMobil bar po rozloženítagy: MKR Technology, truckracing, tahače, Ruda z Ostravy, mobil bar, transformers,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

V cíli Dakaru jsou poprvé všechny kamiony od MKR Technology

Kvartet severočeských renaultů míří do poslední etapy

Ve zkrácené etapě Huzink těsně pod pódiem

Do 9. etapy vyjely všechny kamiony, hybrid dojel 5.“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz