rss
PatRESS News

Zpět

PatRESS má svého maskota i nové logo

13. červen 2014

Nové logo projektu PatRESS. Vývoj musí jít kupředu! PatRESS má nového maskota a s ním i nové logo! Krokodýl se odteď stává symbolem a plnou součástí projektu PatRESS.
            Autorem našeho maskota se stala litoměřická výtvarnice Lenka Cízová, která dala původní myšlence skutečnou podobu. "Na krokodýlí farmě mě jeden krokodýl doslova uhranul. Ten jeho pohled si vybavuji dodnes, přestože od té doby uplynul více než rok. Hned jsem ale věděl, že tohle je ten pravý symbol, že toho máme hodně společného. Stejně tak jsem si byl jistý, že Lenka bude ten správný člověk, který dokáže moji představu zobrazit. Mám radost, že jsem se nespletl," sdělil autor projektu PatRESS.cz Patrik Pátek.
            Nejen pohled, ale především vlastnosti krokodýla mohou za to, že se tento obojživelník stal maskotem projektu. Umění pohybovat se výborně jak ve vodě tak i na suchu poukazuje na jeho flexibilitu. PatRESS se pohybuje především ve sportovním prostředí, kde rozhoduje rychlost, dravost, síla, mrštnost. "I přes to všechno si zachovává svoji tvář, rozvahu a vytrvalost v tom, co dělá. Věřím, že jsme si zvolili správný symbol," podotkl Pátek.
            PatRESS.cz je projekt na podporu sportovcům. Jeho úkolem je sportovním týmům či jednotlivcům pomoci zviditelnit se v mediálním světě a tím se lépe dostávat k prostředkům a další podpoře. "Vítězíte, ale jednoduše řečeno, jste jediný, kdo o tom ví? Pak je možná čas zamyslet se nad tím, jestli by to nešlo dělat jinak a PatRESS vám umí pomoci," upozornil Pátek.
            Nový symbol se poprvé dostává na veřejnost v pátek 13. června, kdy je navíc úplněk. "Věřím, že toto magické spojení nám přinese štěstí," usmál se autor projektu Patrik Pátek.

tagy: PatRESS, krokodýl, projekt, sport, logo, symbol,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Rock Point – Horská výzva se rozšíří o závod na Vysočině

Pálavským závodem vyvrcholila letošní Rock Point - Horská výzva

Rock Point – Horská výzva finišuje na Pálavě

Horská výzva byla po řádění vichru opravdovou výzvou“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz