rss
PatRESS News

Zpět

PatRESS pomáhá Sportovcům roku

12. února 2012

Jan Šálek, Vladimír Šuma a Jiří Motl
Litoměřicko – Vítěz kategorie jednotlivci dospělí Jiří Motl, k němu osmý Adam Lacko, vítěz kategorie jednotlivci mládež Matěj Zahálka, vítěz kategorie kolektivy dospělých lovosičtí házenkáři. Co mají tito ocenění při letošním vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec roku společného? Všichni spolupracují s projektem PatRESS.cz!
            „Výsledky ankety napovídají, že spolupráce s námi má opravdu smysl a přináší své ovoce. Je řada sportovců, kteří dokážou ohromit svými výkony, ale pokud se jejich výsledky nedostanou před oči těch správných lidí, resp. pokud vůbec nespatří světlo světa, tak přichází jejich snaha takřka vniveč. Smyslem našeho projektu je na tuto snahu upozornit a pomoci získat nejen další motivaci, ale zejména potřebnou publicitu. Jsem rád, že se nám to viditelně daří,“ řekl autor PatRESSu Patrik Pátek.
            Sportovní novináři, veřejnost a další hlasující subjekty tak mohli v anketě vyzdvihnout nejlepšího střelce házenkářské extraligy a reprezentanta Jiřího Motla, cyklistu CK Slavoj Terezín Matěje Zahálku, který vybojoval při juniorském Závodě míru etapový bronz a účastnil se prestižního závodu Paříž-Roubaix, pilota židovické truckracingové stáje MKR Technology a třetího muže evropského šampionátu závodních tahačů Adama Lacka nebo stříbrný extraligový házenkářský tým HK .A.S.A. Město Lovosice. „Systematickou postupnou prací se daří jednotlivce nebo celé týmy posouvat v žebříčku zájmu stále výše a z toho můžeme mít všichni radost,“ dodal Pátek.
Fotogalerie


tagy: Sportovec roku, anketa, MKR Technology, Lacko, Zahálka, Motl, házená, cyklistika, kolektiv, PatRESS
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Rock Point – Horská výzva se rozšíří o závod na Vysočině

Pálavským závodem vyvrcholila letošní Rock Point - Horská výzva

Rock Point – Horská výzva finišuje na Pálavě

Horská výzva byla po řádění vichru opravdovou výzvou“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz