rss
PatRESS News

Zpět

PatRESS připravil několik novinek na webu

7. leden 2014

Novinkou na webu je okno pro zprávy z Twitteru. Zjednodušujeme a rozšiřujeme! PatRESS připravil od nového roku hned několik novinek, díky kterým se informace budou šířit rychleji, více a snadněji. Některé úpravy nejsou na první pohled vidět, ale návštěvníkům webu by měly hodně usnadnit.
            S firmou Prestissimo, která web PatRESSu  technicky spravuje, jsme dnes spustili několik novinek na webu. "Mezi články lze dnes již perfektně vyhledávat. Starší zprávy bylo nutné složitě hledat, nyní stačí zadat klíčové slovo a ihned vyskočí veškeré texty, které ho obsahují. Pomocí nového stránkování jsme současně zrychlili načítání samotného webu. Věřím, že návštěvníci tyto takřka neviditelné novinky ocení," podotkl autor projektu PatRESS.cz Patrik Pátek.
            Stejně jako je na hlavní stránce možné filtrovat texty dle několika kategorií, je nyní možné listovat i jednotlivými fotogaleriemi. Jednoduchým kliknutím se zobrazí třeba jen fotogalerie týkající se házené nebo pouze motorsportu.
            Na webu též přibilo okno pro bleskové zprávy. Aby bylo šíření informací ještě efektivnější o rychlé zveřejnění krátké bleskovky se postará Twitter. Chcete vědět ihned - Jak hráli lovosičtí házenkáři, kdo byl nejlepším střelcem, jak si vede Buggyra na Dakaru a spoustu dalších perliček? - staňte se tedy naším odběratelem i na Twitteru a už vám žádná "pecka" z PatRESSu neunikne. Nezapomeňte, že kdo chce, aby jeho výsledky byly vidět, měl by spolupracovat s PatRESSEm.

tagy: PatRESS, web, info, Twitter,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Do Krkonoš míří i extrémista Paloncý

Do Krkonoš jsou trasy představeny

Byl to nejlepší závod v životě, shodují se Vabrouškové

Steklý se Žaloudkem v Jeseníkách zkompletovali hattrick, vítězil i Vabroušek“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz