rss
PatRESS News

Zpět

Pilot Oestreich si poprvé prohlédl technologické zázemí svého týmu

20. července, 2011

Židovice – Vůbec poprvé se německý pilot židovické truckracingové stáje MKR Technology Markus Oestreich podíval do jejího zázemí. Ačkoli v České republice byl už nesčetněkrát, do technologického centra a tedy i do domovského prostředí týmu v severočeských Židovicích se dostal až teď, kdy tým připravil poslední testování vozů před odjezdem na již šestou zastávku evropského šampionátu závodních tahačů v ruském Smolensku.
            „Vím, je to asi neuvěřitelné. Dokonale znám prostředí na okruhu v Mostě, testovali jsme v Panenském Týnci a byl jsem na řadě jiných míst v Česku, ale do dílny v Židovicích jsem se vážně dostal poprvé až teď. Mechanický tým vždy vše připraví perfektně a my se potkáváme na místech našich společných akcí, takže opravdu to zatím nebylo potřeba. Vždyť bych se tam klukům akorát motal,“ usmál se při vysvětlování sympatický pilot Markus Oestreich, rodák z německé Fuldy, která je přitom partnerským městem severočeských Litoměřic.
            Pilot využil k návštěvě právě nové testování před závody ve Smolensku, kam se tým bude přesouvat už během následujícího víkendu, protože šestá zastávka patří k logisticky nejnáročnějším. Ruský díl je totiž na programu už přespříští víkend. „Času na testy proto není mnoho. Využili jsme teď prostor během dvou dnů na mosteckém okruhu, kdy se dál zaměřujeme na celkovou stabilitu vozů a nejideálnější nastavení podvozků,“ sdělil šéf stáje Mario Kress, když dál prozradil, že se tým zaměřuje na nastavení náprav a brzd.  


tagy: MKR Technology, Lacko, Oestreich, truckracing, testování,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

V cíli Dakaru jsou poprvé všechny kamiony od MKR Technology

Kvartet severočeských renaultů míří do poslední etapy

Ve zkrácené etapě Huzink těsně pod pódiem

Do 9. etapy vyjely všechny kamiony, hybrid dojel 5.“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz