Zpět

Po Zlínu přijede ve středu Kopřivnice

3. prosince 2013

Miloslav Sýkora proti Zlínu.
Lovosice - Lovosičtí házenkáři dál drží svoji neporazitelnost. Ze šňůry pěti domácích zápasů v řadě už mají první trojici vítězně za sebou. V sobotu vyprovodili nováčka ze Zlína. Přestože z výsledku 24:21 Lovci radost neměli, cenné body za vítězství zůstaly doma a tým nadále vede extraligovou tabulku. Už tuto středu mají možnost ve své neporazitelnosti pokračovat. Do Lovosic přijede Kopřivnice.
            "Zlín má teď dobrou formu a venku pěkně potrápil Plzeň, takže se i tady očekávalo, že se bude chtít ukázat a musím přiznat, že trochu kousal," shrnul sobotní utkání nejlepší střelec domácích Josef Jonáš, který soupeři vstřelil devět branek, tedy více než třetinu.
            Skóre zápasu otevřel Landa. Po jeho úvodní brance dokázal zlínský soupeř utkání poprvé a naposledy naklonit na svou stranu, když ve čtvrté minutě vedl 1:2. Následné góly Sýkory a Hese dostaly Lovce do vedení, které domácí už neztratili. V poločase Severočeši jasně vedli 14:8 a šli si za suverénním vítězstvím. Ve druhé půli však výrazně zvolnili a soupeř se přiblížil na konečný rozdíl tří branek 24:21.
            Už tuto středu je na programu předehrávka patnáctého kola. Od 18 hodin v hale Chemik Lovci nastoupí proti posledním družstvu z Kopřivnice.