rss
PatRESS News

Zpět

Pozor SOUTĚŽ - 2. kolo

1. ledna 2014 - aktualizováno

Kalendář týmu Buggyra pro rok 2014.
Udělal Vám Ježíšek o Vánocích malou radost? Chcete si zpestřit vstup do nového roku? Toužíte udělat radost motoristickému fanouškovi ve svém okolí? Teď je tu ojedinělá příležitost! Spolu s truckracingovým závodním týmem BUGGYRA jsme pro Vás při příležitosti startu nového ročníku nejslavnější dálkové soutěže Rallye Dakar připravili speciální soutěž, při které můžete získat kalendář týmu na rok 2014 s atraktivními fotografiemi Martina Kozáka. Kalendáře pro Vás navíc speciálně podepsali piloti David Vršecký a Martin Kolomý.
Šanci dostává každý soutěžící hned ve třech kolech. Každé kolo trvá 24 hodin! Po každém bude výherce vylosován. Stačí vždy odpovědět na jednoduchou otázku.
 
Otázka 2. kola: Z jakého města pochází bratři René a David Kiliánovi, kteří jsou součástí posádky pilota Martina Kolomého z vozu Tatra 815 Buggyra?
  a. Litoměřice
  b. Plzeň
  c. Dolní Kotěhůlky
  
Své odpovědi zasílejte se svými iniciály a textem "Buggyra 2. kolo" v předmětu zprávy e-mailem na adresu: soutez@patress.cz do 2. ledna do 15 hodin! Výherce bude následně kontaktován. Nápovědu získáte třeba v tomto článku.
 
 
Výsledky 1. kola: Na otázku "Jakou přezdívku nese závodní Tatra 815 Buggyra pilota Martina Kolomého?" byla správná odpověď c) Fat Boy. Vylosovaným výhercem se stal pan Radim Balner. Gratulujeme! Ostatním soutěžícím přejeme hodně štěstí v dalších kolech!
 
 


tagy: Buggyra, Tatra, Dakar, Martin Kolomý, soutěž,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

V cíli Dakaru jsou poprvé všechny kamiony od MKR Technology

Kvartet severočeských renaultů míří do poslední etapy

Ve zkrácené etapě Huzink těsně pod pódiem

Do 9. etapy vyjely všechny kamiony, hybrid dojel 5.“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz