rss
PatRESS News

Zpět

Pozor SOUTĚŽ - 2. kolo

1. ledna 2014 - aktualizováno

Kalendář týmu Buggyra pro rok 2014.
Udělal Vám Ježíšek o Vánocích malou radost? Chcete si zpestřit vstup do nového roku? Toužíte udělat radost motoristickému fanouškovi ve svém okolí? Teď je tu ojedinělá příležitost! Spolu s truckracingovým závodním týmem BUGGYRA jsme pro Vás při příležitosti startu nového ročníku nejslavnější dálkové soutěže Rallye Dakar připravili speciální soutěž, při které můžete získat kalendář týmu na rok 2014 s atraktivními fotografiemi Martina Kozáka. Kalendáře pro Vás navíc speciálně podepsali piloti David Vršecký a Martin Kolomý.
Šanci dostává každý soutěžící hned ve třech kolech. Každé kolo trvá 24 hodin! Po každém bude výherce vylosován. Stačí vždy odpovědět na jednoduchou otázku.
 
Otázka 2. kola: Z jakého města pochází bratři René a David Kiliánovi, kteří jsou součástí posádky pilota Martina Kolomého z vozu Tatra 815 Buggyra?
  a. Litoměřice
  b. Plzeň
  c. Dolní Kotěhůlky
  
Své odpovědi zasílejte se svými iniciály a textem "Buggyra 2. kolo" v předmětu zprávy e-mailem na adresu: soutez@patress.cz do 2. ledna do 15 hodin! Výherce bude následně kontaktován. Nápovědu získáte třeba v tomto článku.
 
 
Výsledky 1. kola: Na otázku "Jakou přezdívku nese závodní Tatra 815 Buggyra pilota Martina Kolomého?" byla správná odpověď c) Fat Boy. Vylosovaným výhercem se stal pan Radim Balner. Gratulujeme! Ostatním soutěžícím přejeme hodně štěstí v dalších kolech!
 
 


tagy: Buggyra, Tatra, Dakar, Martin Kolomý, soutěž,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

MKR Technology pošle na Dakar kvartet kamionů s prvním hybridem na světě

Severočeši v Holandsku představili první hybridní rallye kamion na světě

Mario Kress staví v Židovicích nový dakarský speciál

Van den Brink dojel Silk Way čtvrtý“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz