rss
PatRESS News

Zpět

Pozor SOUTĚŽ - 3. kolo

2. leden 2014

Kalendář týmu Buggyra pro rok 2014.
Udělal Vám Ježíšek o Vánocích malou radost? Chcete si zpestřit začátek nového roku? Toužíte udělat radost motoristickému fanouškovi ve svém okolí? Teď je tu ojedinělá příležitost! Spolu s truckracingovým závodním týmem BUGGYRA jsme pro Vás při příležitosti startu nového ročníku nejslavnější dálkové soutěže Rallye Dakar připravili speciální soutěž, při které můžete získat kalendář týmu na rok 2014 s atraktivními fotografiemi Martina Kozáka. Kalendáře pro Vás navíc speciálně podepsali piloti David Vršecký a Martin Kolomý.
A máme tu závěrečné 3. kolo, takže už zítra bude znám poslední vylosovaný výherce správné odpovědi. I tentokrát stačí odpovědět na jednoduchou otázku.
 
Otázka 3. kola - Jak se jmenuje nová posila týmu Buggyra a tedy i nový parťák pilota Davida Vršeckého pro sezónu 2014?
  a. Viktor Pátek
  b. Kocour Mikeš
  c. Adam Lacko
 
Své odpovědi zasílejte se svými iniciály a textem "Buggyra 3. kolo" v předmětu zprávy e-mailem na adresu: soutez@patress.cz do 3. ledna do 15 hodin! Výherce bude následně kontaktován. Nápovědu získáte třeba v tomto článku.
 
 
Výsledky 2. kola: Na otázku "Z jakého města pochází bratři René a David Kiliánovi, kteří jsou součástí posádky pilota Martina Kolomého z vozu Tatra 815 Buggyra?" byla správná odpověď b) Plzeň. Vylosovaným výhercem se stal pan Jaroslav Němec. Gratulujeme! Ostatním soutěžícím přejeme hodně štěstí v závěrečném 3. kole!
Sledujte také náš facebook!

 tagy: Buggyra, Tatra, Dakar, Martin Kolomý, soutěž, Vršecký,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Severočeši v Holandsku představili první hybridní rallye kamion na světě

Mario Kress staví v Židovicích nový dakarský speciál

Van den Brink dojel Silk Way čtvrtý

Van den Brinkovi zbývá poslední etapa Silk Way“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz