rss
PatRESS News

Zpět

Pozor SOUTĚŽ - 3. kolo

2. leden 2014

Kalendář týmu Buggyra pro rok 2014.
Udělal Vám Ježíšek o Vánocích malou radost? Chcete si zpestřit začátek nového roku? Toužíte udělat radost motoristickému fanouškovi ve svém okolí? Teď je tu ojedinělá příležitost! Spolu s truckracingovým závodním týmem BUGGYRA jsme pro Vás při příležitosti startu nového ročníku nejslavnější dálkové soutěže Rallye Dakar připravili speciální soutěž, při které můžete získat kalendář týmu na rok 2014 s atraktivními fotografiemi Martina Kozáka. Kalendáře pro Vás navíc speciálně podepsali piloti David Vršecký a Martin Kolomý.
A máme tu závěrečné 3. kolo, takže už zítra bude znám poslední vylosovaný výherce správné odpovědi. I tentokrát stačí odpovědět na jednoduchou otázku.
 
Otázka 3. kola - Jak se jmenuje nová posila týmu Buggyra a tedy i nový parťák pilota Davida Vršeckého pro sezónu 2014?
  a. Viktor Pátek
  b. Kocour Mikeš
  c. Adam Lacko
 
Své odpovědi zasílejte se svými iniciály a textem "Buggyra 3. kolo" v předmětu zprávy e-mailem na adresu: soutez@patress.cz do 3. ledna do 15 hodin! Výherce bude následně kontaktován. Nápovědu získáte třeba v tomto článku.
 
 
Výsledky 2. kola: Na otázku "Z jakého města pochází bratři René a David Kiliánovi, kteří jsou součástí posádky pilota Martina Kolomého z vozu Tatra 815 Buggyra?" byla správná odpověď b) Plzeň. Vylosovaným výhercem se stal pan Jaroslav Němec. Gratulujeme! Ostatním soutěžícím přejeme hodně štěstí v závěrečném 3. kole!
Sledujte také náš facebook!

 tagy: Buggyra, Tatra, Dakar, Martin Kolomý, soutěž, Vršecký,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Van den Brink vyhrává poslední etapu Silk Way Rally

Kamion MKR v předposlední etapě těsně pod pódiem

Van den Brink na Silk Way tentokrát osmý

Van den Brink přidává na Silk Way další stříbro“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz