rss
PatRESS News

Zpět

Připraveno! Evropský šampionát může začít

25. dubna 2012

Tým MKR Technology
Most – Dotestováno, vyladěno, připraveno! Teď už veškerou snahu mechaniků týmu MKR Technology o maximální vylepšení závodních speciálů na novou sezónu prokážou jen ostré závodní souboje. První je na programu za dva týdny v tureckém Istanbulu, takže zbývá poslední týden na jakoukoli úpravu. Severočeská stáj konstruktéra Maria Kresse však už teď hlásá: Na sezónu jsme nachystaní!
            Poslední testy týmu totiž proběhly v tomto týdnu. „Tahače jsme zvládli všechny vyladit tak, že můžeme být spokojeni. Povedly se všechny úpravy, které jsme měli v plánu provést a opět jsme pokročili dál a zrychlili. Důležité je, že jsme nastavili shodně všechny naše trucky, které do šampionátu postavíme. Samozřejmě víme, že ani konkurenti přes zimu nespali, takže kdo jak na tom opravdu bude, ukáže až samotná sezóna, ale za nás se nebojím říci, že kluci odvedli obrovský kus práce a všichni věříme, že se dostaneme na absolutní špičku Evropy,“ shrnul se sobě blízkým odhodláním a bojovností šéf týmu MKR Technology Mario Kress.
Lukáš Pešek
Dvoudenního testování, kde se sešli všichni tři piloti – Lacko, Oestreich a Bösiger, navštívil také motocyklový závodník Lukáš Pešek. Ten byl z černo-červených renaultů doslova nadšený. „Na truckracing jsem výrazně změnil náhled. Ty tahače jsou fakt plnokrevní závoďáci. Být to na mě, tak bych je nechal jezdit i dvě stě, protože ty koňské síly v nich jsou. Určitě budu týmu MKR držet pěsti a hlavně Adamovi přeji, aby se povedl titul,“ podpořil severočeské truckery Lukáš Pešek.
            Jestli se opravdu podařilo dostatečně zrychlit a připravit trucky na sezónu 2012 ukáže historicky první zastávka na autodromu v Istanbulu, kterou šampionát začíná. Hned po ní o víkend později bude následovat závod v italském Misanu. Start proto bude hodně tvrdý. „Do Turecka vyjedeme takřka s týdenním předstihem - už v neděli večer. Na místě ale budeme až ve čtvrtek. Podobně časově na tom budeme při přejezdu do Misana, takže nás čeká velmi hektický začátek. Doteď jsme udělali maximum, ale i nadále budou rozhodovat drobnosti, takže doufáme, že se nás bude držet i nezbytné štěstí,“ dodal manažer týmu MKR Karel Neffe.
Fotogalerie


tagy: MKR Technology, Kress, truckracing, tahače, Neffe, Lacko, Most, testování,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

V cíli Dakaru jsou poprvé všechny kamiony od MKR Technology

Kvartet severočeských renaultů míří do poslední etapy

Ve zkrácené etapě Huzink těsně pod pódiem

Do 9. etapy vyjely všechny kamiony, hybrid dojel 5.“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz