rss
PatRESS News

Zpět

Renault Trucks připravil nový informační web

9. července 2012

Nový informační portál o truckracingu a MKR Technology
Milovníci truckracingu a především fanoušci severočeské stáje MKR Technology mohou zajásat. Od poslední zastávky evropského šampionátu závodních tahačů v anglickém Doningtonu je spuštěn zcela nový informační portál zaměřený právě na tým konstruktéra Maria Kresse a automobilky Renault Trucks.
            Na webu pro vášnivé fanoušky nemohou chybět fotografie pilotů Adama Lacka, Markuse Oestreicha a Markuse Bösigera, videa a showreely, ale také detailní technické popisy a informace začínající závodím tahačem a představující důležité lidské složky celého  týmu. Chybět nemohou počítačové hry, e-shop s řadou unikátních předmětů a především aktuální živé informace ze závodů. Z většiny závodů bude i nadále každý moci sledovat živé záběry a pohledy jak z trati, tak i na jednotlivé piloty. O každém okruhu jsou připraveny detailní informace a také statistiky jezdců MKR včetně tabulek průběžného hodnocení. Stáhněte si hry, aplikace, tapety nebo omalovánky. Dynamické prostředí navíc není připraveno pouze pro počítačové prostředí, ale také pro iPady a smartphony.
            Vychutnejte si zase trochu jinak už nadcházející závod na německém Nürburgringu už tento víkend se stránkami: www.renault-trucks.com/truckracing 


tagy: MKR Technology, truckracing, tahače,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Maroko skončilo vítězstvím i slzami

Po bronzu je van den Brink už druhý

Van den Brink je už celkově třetí

Kamion MKR ovládl v Maroku 5. etapu.“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz