rss
PatRESS News

Zpět

Renault Trucks připravil nový informační web

9. července 2012

Nový informační portál o truckracingu a MKR Technology
Milovníci truckracingu a především fanoušci severočeské stáje MKR Technology mohou zajásat. Od poslední zastávky evropského šampionátu závodních tahačů v anglickém Doningtonu je spuštěn zcela nový informační portál zaměřený právě na tým konstruktéra Maria Kresse a automobilky Renault Trucks.
            Na webu pro vášnivé fanoušky nemohou chybět fotografie pilotů Adama Lacka, Markuse Oestreicha a Markuse Bösigera, videa a showreely, ale také detailní technické popisy a informace začínající závodím tahačem a představující důležité lidské složky celého  týmu. Chybět nemohou počítačové hry, e-shop s řadou unikátních předmětů a především aktuální živé informace ze závodů. Z většiny závodů bude i nadále každý moci sledovat živé záběry a pohledy jak z trati, tak i na jednotlivé piloty. O každém okruhu jsou připraveny detailní informace a také statistiky jezdců MKR včetně tabulek průběžného hodnocení. Stáhněte si hry, aplikace, tapety nebo omalovánky. Dynamické prostředí navíc není připraveno pouze pro počítačové prostředí, ale také pro iPady a smartphony.
            Vychutnejte si zase trochu jinak už nadcházející závod na německém Nürburgringu už tento víkend se stránkami: www.renault-trucks.com/truckracing 


tagy: MKR Technology, truckracing, tahače,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

V cíli Dakaru jsou poprvé všechny kamiony od MKR Technology

Kvartet severočeských renaultů míří do poslední etapy

Ve zkrácené etapě Huzink těsně pod pódiem

Do 9. etapy vyjely všechny kamiony, hybrid dojel 5.“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz