rss
PatRESS News

Zpět

Rozcestník pomůže při hledání

27. března 2013

Web MKR pomůže se v truckracingu zorientovat.
Židovice - Potřebujete najít informace o jednotlivých pilotech evropského šampionátu závodních tahačů, o jejich týmech, jednotlivých okruzích, projít výsledky nebo si přečíst, co píší o truckracingu další specializovaná média? Teď už žádný problém. Severočeská stáj MKR Technology na svých stránkách připravila rozcestník, který vyhledávání může výrazně usnadnit.
            "Mnohdy je opravdu těžké, ale především časově velmi náročné dostat se k potřebným informacím. Rozhodli jsme se proto, že v dnešní uspěchané době, veřejnosti tu cestu k nim usnadníme, když připravíme ucelený souhrn odkazů na další oficiální stránky napříč truckracingovým světem. Když tedy každý bude potřebovat dostat se i ke konkurenčním stájím, tak to jednoduše může vzít přes nás. Vždyť truckracing stejně funguje jako velká rodina, tak proč si vzájemně nepomoci," vysvětlil záměr mediální zástupce týmu MKR Technology Patrik Pátek.
            Přímo na webových stránkách závodní stáje MKR Technology byla upravena sekce odkazů tak, aby se veřejnost mohla ve světě závodních tahačů snadněji zorientovat. Každý může jednoduše vstoupit na další stránky o Renault Trucks, na konkrétní závodní okruh, či k dalším stájím, pilotům či internetovým magazínům. "Jde o zcela prostý souhrn potřebných odkazů, ale právě takový, se domnívám, tu chyběl. Věříme proto, že veřejnosti před novou sezónou přijde vhod," dodal Pátek.
            Rozcestník najdete zde.


tagy: MKR Technology, truckracing, tahače, rozcestník,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

V cíli Dakaru jsou poprvé všechny kamiony od MKR Technology

Kvartet severočeských renaultů míří do poslední etapy

Ve zkrácené etapě Huzink těsně pod pódiem

Do 9. etapy vyjely všechny kamiony, hybrid dojel 5.“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz