rss
PatRESS News

Zpět

Ruda z Ostravy utáhne tahač na céčkách

28. května 2012

Ruda z Ostravy táhl tahač na céčkách
Misano – Česká „selebrita“ Ruda z Ostravy má až neuvěřitelné schopnosti! Ty naplno ukázal v uplynulém víkendu při druhé zastávce evropského šampionátu závodních tahačů v italském Misanu. Nejen, že dokázal táhnout truck na svých céčkách, představil snad všechny své sestry, ale ještě opět přinesl tolik potřebné štěstí severočeskému týmu MKR Technology ke sběru medailí.
            Svérázný moderátor ani nemusel usednout do kokpitu závodního tahače týmu MKR a přesto kolem něj bylo celý víkend v Misanu stále rušno. Přestože na okruhu narážel na české fanoušky, brzy ho poznávali i ti italští. Důvodů bylo hned několik. Zatím se totiž nikdo nepokusil roztáhnout závodní černo-červený renault stáje MKR Technology na céčkách. Rudovi se to povedlo, když vytvořil ze svých zásob dlouhý řetěz a závodní tahač na něm za silné podpory hostesek utáhl. „Bo, to přece nevadí, že ho vzadu tlačili mechanici. Hlavně, že se pohnul. Tuž a co to znamená? No, že je Rudíček zase v něčem první, no ni?“ usmál se Ruda z Ostravy.
            Ruda navíc pro štěstí před startem políbil závodní dráhu a opět to přineslo severočeským pilotům vytoužené pódiové příčky. Přestože jednu chvíli jely židovické tahače opět poskládány za sebou jako vlaková souprava, repete z loňského závodu v Mostě, kde Ruda prvně fandil a piloti stáje hned získali jako první v historii celé stupně vítězů jen pro sebe, se nepovedlo. V součtu ale dvě stříbra a dva bronzy pro tým MKR znamenají, že živý maskot Ruda z Ostravy štěstí týmu zase přinesl. „A to ti řikám, synku, příště to beje eště lepší, aj dybych měl všeckým tym soupeřům vytáhnout ventilky,“ mrknul Ruda z Ostravy, který se tým chystá podpořit i na dalších závodech evropského šampionátu.
            Odkryto bylo také velké tajemství, proč se Ruda z Ostravy stal takovým fanouškem truckracingového týmu MKR Technology ze severních Čech. Mimo širokých řad jeho hostesek, které jsou prý Rudovými sestrami, je to hlavně jeho tahač. „Dyť to je ganz jiný levl, on totiž jezdí v hadédéčku a to je kurde víc jak hádéčko,“ upozornil na nápis na tahači Ruda z Ostravy.
             Všechny své zážitky v Itálii navíc Ruda natáčel a pro televizní stanici Óčko připravil toto úterý od 21 hodin o něm svůj pořad Selebrity. Půlhodinový pořad na Óčku navíc můžete sledovat i online zde.


tagy: MKR Technology, truckracing, tahače, Ruda z Ostravy,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Maroko skončilo vítězstvím i slzami

Po bronzu je van den Brink už druhý

Van den Brink je už celkově třetí

Kamion MKR ovládl v Maroku 5. etapu.“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz