rss
PatRESS News

Zpět

Rudu přejel bojový prototyp

6. září 2012

Ruda z Ostravy se svým dvojníkem
Most - Letos bylo při Czech Truck Prix opět pořádně živo. Nejen, že se to na mosteckém autodromu hemžilo známými osobnostmi, ale neskutečné kousky předváděl třeba známý komik Ruda z Ostravy. Ten si za jízdy na závodním okruhu "zablbnul" na kapotě bojového prototypu a následně se jím nechal i přejet. Diváci se při osmé zastávce evropského šampionátu tahačů rozhodně nenudili, protože u stánku truckracingového týmu MKR Technology bylo neustále veselo.
            Ruda z Ostravy byl díky svému poslání nejvýraznějším návštěvníkem. Loni týmu MKR přinesl štěstí a historický úspěch, a tak byl nominován do role živého maskota. I letos nezapomněl na startu políbit pro štěstí gumu Adamu Lackovi. "Asi nám letos to štěstí někdo vyčóroval, ale to ti řikám, že ty české renaulty tého Kresse jsou stejně nejlepší," připomněl Ruda skutečnost, že ačkoli se týmu Maria Kresse nedařilo zcela podle představ, jeho piloti i tak vyskočili na stupně vítězů třikrát ze čtyř závodů.
            Ruda z Ostravy měl na autodromu i své papírové dvojče v životní velikosti. Nejen, že se bavič opět těšil ze zájmu přítomných žen a dívek, ale o největší rozruch se postaral, když na kapotě prototypu bojového auta z dílny Renaultu vyjel z paddocku a objel celý mostecký okruh. Takto "vytuněný" vůz šéfa MKR v barvách jeho stáje je jen jeden na světě. Ruda sebral všechnu odvahu a nechal se tímto monstrózním vozem přejet. "Myslel jsem, že to bude jenom jako a řidič zastaví, ale děcka jak jsem před ním ležel, tak on mě normálně převálcoval. Kurde, to byl adrenalin. Rudíček je normálně železný muž," smál se populární bavič, když se objevil za podvozkem auta.
            Nejen Ruda z Ostravy byl k vidění v zázemí týmu MKR Technology. Diváci mohli potkat hokejistu Sparty Angela Krsteva, automobilového závodníka Jana Charouze či moderátora Petra Svěceného. Jednou z nejobletovanějších osobností byla zlatá medailistka z Olympijských her v Londýně, skifařka Mirka Knapková. Ta hýřila úsměvy, šířila dobrou náladu a neúnavně odpovídala na řadu dotazů. Nezapomněla ani na zlatou medaili, od které se od Her prý ani nehnula, a neodložila ji ani při exhibiční jízdě v závodním tahači. "Měla jsem ji v zadní kapse kalhot," usmála se aktuálně nejlepší světová skifařka Mirka Knapková.
Fotogalerie
            

Rudu z Ostravy přejel prototypRudu z Ostravy přejel prototyptagy: MKR Technology, truckracing, tahače, Lacko, Most, Ruda z Ostravy,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Dakarské kamiony míří do Sosnové

Nikolajev získal dakarský zlatý hattrick

Van Kasterena zastavily technické potíže

Van Kasteren zajel životní výsledek“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz