rss
PatRESS News

Zpět

Severočeské tahače jsou rozesety po Evropě

14. září 2012

Tahač týmu MKR Technology
Židovice – Čtyři závodní tahače severočeské stáje MKR Technology v jednu chvíli na třech různých místech Evropy. Ještě nikdy se mimo závodní víkend nestalo, aby všechny trucky byly mimo technologické centru v Židovicích. Týden před devátou zastávkou v belgickém Zolderu je ale situace jiná. O černo-červené tahače konstruktéra Maria Kresse je totiž ve světě velký zájem.
            „Je fakt, že aby byla všechna auta mimo a navíc na třech místech, je vůbec poprvé. Momentálně jsou prezentována na Hungaroringu, v Hannoveru a Frankfurtu. Všude jde o velké akce, na nichž se prezentujeme,“ vyjmenoval manažer týmu MKR Technology Karel Neffe.
            Tento víkend jsou dva tahače Adama Lacka a Markuse Bösigera k vidění v Maďarsku na Hungaroringu, kde jsou součástí WSR, tedy World Series by Renault. Na okruhu se severočeské trucky střídají jako doprovodný program v exhibicích s týmem Formule 1 Red Bull. Od začátku týdne je speciál Markuse Oestreicha naopak na největším světovém veletrhu pro automobilový průmysl Automechanika ve Frankfurtu. Čtvrtý, tzv. výstavní tahač, stáje MKR putoval na jeden z největších veletrhů mobility, dopravy a logistiky – na 64. výstavu IAA do Hannoveru. „I pro nás a naše partnery je nezbytné být součástí takovýchto prestižních akcí a poukázat tím také na úspěšnost truckracingu v Česku,“ podotkl Neffe, když následně situaci zlehčil: „Po víkendu tahače jen sesbíráme a pojedeme na další díl evropského šampionátu do Belgie."


tagy: MKR Technology, truckracing, tahače, výstavy, veletrhy, Hungaroring, IAA, Automechanika, Frankfurt, Hannover,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

Nikolajev získal dakarský zlatý hattrick

Van Kasterena zastavily technické potíže

Van Kasteren zajel životní výsledek

Zrádné duny v 7. etapě věznily posádky“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz