rss
PatRESS News

Zpět

Severočeské tahače jsou rozesety po Evropě

14. září 2012

Tahač týmu MKR Technology
Židovice – Čtyři závodní tahače severočeské stáje MKR Technology v jednu chvíli na třech různých místech Evropy. Ještě nikdy se mimo závodní víkend nestalo, aby všechny trucky byly mimo technologické centru v Židovicích. Týden před devátou zastávkou v belgickém Zolderu je ale situace jiná. O černo-červené tahače konstruktéra Maria Kresse je totiž ve světě velký zájem.
            „Je fakt, že aby byla všechna auta mimo a navíc na třech místech, je vůbec poprvé. Momentálně jsou prezentována na Hungaroringu, v Hannoveru a Frankfurtu. Všude jde o velké akce, na nichž se prezentujeme,“ vyjmenoval manažer týmu MKR Technology Karel Neffe.
            Tento víkend jsou dva tahače Adama Lacka a Markuse Bösigera k vidění v Maďarsku na Hungaroringu, kde jsou součástí WSR, tedy World Series by Renault. Na okruhu se severočeské trucky střídají jako doprovodný program v exhibicích s týmem Formule 1 Red Bull. Od začátku týdne je speciál Markuse Oestreicha naopak na největším světovém veletrhu pro automobilový průmysl Automechanika ve Frankfurtu. Čtvrtý, tzv. výstavní tahač, stáje MKR putoval na jeden z největších veletrhů mobility, dopravy a logistiky – na 64. výstavu IAA do Hannoveru. „I pro nás a naše partnery je nezbytné být součástí takovýchto prestižních akcí a poukázat tím také na úspěšnost truckracingu v Česku,“ podotkl Neffe, když následně situaci zlehčil: „Po víkendu tahače jen sesbíráme a pojedeme na další díl evropského šampionátu do Belgie."


tagy: MKR Technology, truckracing, tahače, výstavy, veletrhy, Hungaroring, IAA, Automechanika, Frankfurt, Hannover,
Zpět


Čtěte také další články z této kategorie:

V cíli Dakaru jsou poprvé všechny kamiony od MKR Technology

Kvartet severočeských renaultů míří do poslední etapy

Ve zkrácené etapě Huzink těsně pod pódiem

Do 9. etapy vyjely všechny kamiony, hybrid dojel 5.“Zatímco vy vstupujete na přechod, my už běžíme po druhé straně...”

© 2012 -2016 PatRESS.cz - Powered by Prestissimo.cz